покер на интернет со пријатели велика британија

ThePOGG.com се горди да го објави пресвртница во историјата на страницата, како што се вратија над 1 милион долари за играчите покер на интернет со пријатели велика британија.
ThePOGG горд на обезбедување на квалитет на процесот на посредништво за играчи кои се слободни за употреба.Статистика на прв Поглед Само колку е вратено на играчи оваа година?Колку е просечната стапка на жалбата вреди да се играч?Што е просек дневно се врати на играње заедница?Ќе бидете изненадени да научат како многу ThePOGG возвраќа на играчите низ нивното казино жалби услуга.Статистика сите времиња Приходи обнови за играчи: Над $1 милиони ДОЛАРИ Вкупниот број на жалби: 1006 Просечната вредност на жалба: $996 Статистика во изминатите 12 месеци Вкупно пари обнови: $346835 Вкупниот број на жалби: 395 Претставки решени: 124 Жалби, пресуди во корист на операторот: 105 Жалби, пресуди во корист на играч: 99 "во Текот на последните 6 години ThePOGG.com's жалбата услуга, во моето мислење, постојано понудени од најдлабоките и избалансиран спорот, медијацијата услуга во рамките на далечинскиот коцкање пазарот.Нашето внимание кон деталите на секој случај и активно учество во секоја жалба дискусија гарантира дека нашите услуги обезбедува најдобар можен исход на најголем можен број на жалба ситуации.Јас секогаш се чувствувале дека за да испорача услуга дека нашите играчи заслужуваат ние треба да се вклучат со секоја жалба, да ги знаат сите детали, така што кога играчот бил згрешил можеме да ги преземат неопходните чекори за да ја поправат ситуацијата или, каде што операторот не сакаат да се третираат играчот прилично, assertively предупредуваат други играчи за да се избегне дека операторот.Оваа одигра време и време повторно каде што досега успеа да добие играчи со сложени предмети платени.Тоа е фантастично да се види услугата расте во значителна стапка, има двојно се зголеми бројот на претставки се занимаваа со година на година, а вкупниот пари се врати во далеку помалку од 18 месеци.Сите ние сакаме индустрија со нема поплаки – и ние би можеле да се доближи до дека ако играчи само требаше малку време и погледна за навистина добра оператори пред тие да се регистрираа – но секогаш ќе има несогласувања помеѓу играчите и оператори и толку долго како што продолжува имаме намера да бидеме тука, да им помогне на играчите да се добие непристрасен мислење за нивниот случај." ~ Данкан Garvie, Менаџер & ADR Официјалниот За ThePOGG ThePOGG.com не е вашиот просек онлајн казино портал како место гордост е самата има критичко око кога станува збор за казино коментарите и со најтешките стандарди за препораки слот freebet нов член без бери прима депозит 2021. ThePOGG е една од најбрзо растечките казино портали наоколу и продолжува да се додаде вредност и услуги на играчите да им помогне да се направи најмногу информирана одлука за тоа каде да се игра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слот freebet без бери прима депозит 2021.