слотови без депозит слободен врти

Онлајн оператор Каи-Фа Yule K8.com има потпишано договор за да стане Манчестер Сити е официјален обложување партнер во Азија.Мулти-годишен договор ќе започне со почетокот на сезоната 2017/18, кој Небото Блуз ќе започне далеку да ново промовирани Брајтон и Hove Albion.Филипини-врз основа K8.com, која во моментов може да се пофали повеќе од 15 милиони регистрирани корисници, ќе добие значаен бренд присуство на Etihad Стадион е низа на digital signage, и да биде во можност да ги понуди "парите не можат да купат" искуства на своите клиенти, вклучувајќи Манчестер Сити тим и патувања да ги види во action слотови без депозит слободен врти. K8.com претставник Мајкл McQuade рече: "Премиер Лигата е една од најголемите фудбалски лиги со голема публика и огромното влијание во Азија.Ова партнерство е совршена платформа за промовирање на нашиот бренд." Дамјан Willoughby, Виш ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Партнерства во Градот Фудбал Група, коментираше: "Ние сме среќни да ви посакам добредојде K8.com на Манчестер Сити семејство abs cbn време слот сабота.
"Сити има расте и страстен клуб на обожаватели во Азија и нашите комерцијални профил во регионот продолжува да јакне, поддржан од канцеларии во Шангај, Сингапур и Токио abs cbn teleserye временски слот (time slot. "Ова партнерство ќе се овозможи Градот навивачи во Азија за да комуницирате со клубот во нов и возбудлив начин и ние сме во потрага напред да работиме заедно." abs cbn недела временски слот (time slot.