Seneca казино бивол њујорк

На Кенеди браќа се две од највозбудливите млади jockeys околу, така врзани за нив е голем одговара за cutting-edge технологија бренд како Виртуелна Живеат Трки.Виртуелни Тркачки нуди производи со земјата-кршење целосно донел реплики на вистински коњ тркачки патеки, одлична графика и реални коментарот, со резултатите врз основа на anonymised историски податоци од вистински трки.Три големи американски песни се во живо со ВЛР производи веќе и повеќе се во подготовка – плус исто така има големи планови за меѓународни песни.Додека наследство виртуелни тркачки производи се базирани на RNG (Случаен Број Генератор), Виртуелна Живеат Трки производи се голем чекор напред и на прво место во САД и на меѓународно ниво, бидејќи трки се базира на anonymised и енкриптирани податоци од вистинскиот живот чистокрвни, темперамент и greyhound трки.ВЛР се спонзорирање на Кенеди браќа за 2020/2021 сезона, и двете Џек и Paddy веќе notched до победи бидејќи договорот беше објавен.Џек коментира: "јас сум навистина возбуден за да се спонзорирани од страна на Виртуелната Живеат Трки, бидејќи тоа е секогаш прекрасно да се види спорт прифаќање на новата технологија." "Со ВЛР, нудејќи нема цена софтверски производ да racetracks целиот свет, тоа е многу возбудливо време, особено со трки минува низ тежок период финансиски токму сега." Виртуелна Живеат Трки е Претседател е Винсент Caldwell, на добро позната онлајн обложување пионер, racehorse сопственик, и поранешен лиценцирани ADW оператор кој има долга поврзаност со дербито во Ирска, велика БРИТАНИЈА и САД.Винсент рече: "Мојата страст за дербито оди назад до кога јас бев дете расте во Белфаст.Бев инспириран од храброста прикажана од страна на сите jockeys и восхит и почит имам за момци како Paddy и Џек останува до овој ден." "Гледајќи двете од нив победа беше сон почеток на она што се надеваме дека ќе биде голема врска помеѓу Kennedys и ВЛР.Џек има возела осум победници за мене, како сопственик, а јас сум во потрага напред за повеќе под нашите спонзорство." Џек е прва победа, а носи на ВЛР логото на неговиот тркачки silks беше екстра посебна – не само тоа беше извонреден кам-бек за 21-годишниот по враќањето во дербито следните шест месеци надвор поради повреда, тој беше, исто така, се возела на коњ обучени од страна на реномирани Големиот Национален, Злато Првенство и Кралски Ascot победа тренер Гордон Елиот, кој е исто така ВЛР акционер. seneca казино бивол њујорк.