слот жлебот

Maltese iGaming решенија иноватор Игри Иновации Група Вклучени (Свирка), најави дека има добиено привремената лиценца која ќе ви овозможи да понудат вистински пари онлајн казино платформа решение за операторите во државата Њу Џерси.Со седиште во Valetta предградие на Свети Јулијан е, Свирка открива преку службено лице четврток соопштение дека наградата од Њу Џерси Поделба на Игри за Спроведување на законот беше за своите Основни платформа, и дека таа сега има намера да се применуваат за да се добие целосна казино услуга индустрија претпријатија лиценца.Свирка објасни дека тоа потпиша договор во февруари дека ќе ги види понудат пред крајот на развој и платформа услуги да онлајн казино што е наскоро да биде пуштен во употреба од страна на источна држава е нова Хард Рок Хотелот и Казино Атлантик Сити.Претходно познат како Адут Таџ Махал Казино Одморалиште се до нејзиното затворање во 2016 година, овој гигант 1,972-соба Boardwalk место официјално отворен вчера го заврши со 119,657 sq ft казино нуди 120 игри маси заедно асортиман на некои 2,144 слотови слот жлебот. "Ние сме среќни да сега се случува живеат со Хард Рок [Хотел и Казино Атлантик Сити] во Њу Џерси, првиот чекор во нашите меѓусебно се амбициозни планови да се земе удел на пазарот во регулирани онлајн игри на пазарот во сад," читај изјавата од Робин Reed, Главен Извршен Директор на компанијата.На Malta-базирани бренд има зафатено од осум месеци, како што премиерно својата Свирка Игри онлајн казино игри развој студио во ноември пред подружница продолжи да се плаќаат околу $439,900 четири месеци подоцна, со цел да се здобијат со 36% од акциите во Азија ривал Д-Tech. слот grote molenstraat ден dungen.