метрото голд коуст казино часа

Водечки провајдер сребрен спонзор на игри конгрес Малта 2 октомври 2017 – Водечките места на услуги Том Рог Игри е поставен да ги покажат своите иновативни слотови во наредниот Рига Игри Конгрес.Добавувачот е, исто така, сребрен спонзор на настанот, која го истакнува најдоброто коцкање индустрија има да понуди, вклучувајќи онлајн, и земјиште базирани на казина, bookmaking, виртуелни и зголемени реалност, blockchain, и esports.Иднината на индустријата во Латвија и на пошироката Балтички регион, исто така, ќе биде жешка тема на настанот, кој ќе се одржи на Белви Парк Хотел на 12 октомври.Андреј Lapides, извршен ДИРЕКТОР на Том Рог Игри, рече: "На претстојните Рига Игри Конгрес, ни дава одлична платформа за да се сретне со оператори во Латвија и понатаму afield метрото голд коуст казино часа. "Ние бевме една од првите казино на добавувачите да внесете ново-регулиран литвански, каде игри се докажува дека се многу популарни со играчите метрото aix en прованса geant казино.

"Ние сме сега возбудени дека нашето присуство во Балтички регион има потенцијал да се донесе со тоа многу нови можности во соседните земји." Том Рог Игри е една од водечките казино софтвер снабдувач со широко портфолио на топ-of-the-опсег слотови наслови, од кои сите може да се види на својот став A3.За да се задоволат Том Рог тим во Рига, ве молиме закажете на [email protected].За повеќе информации во врска со оваа порака, или да ја закаже интервју со Андреј Lapides ве молиме контактирајте Плоштадот во Воздух на [email protected] или 0044 203 586 8272 За Том Рог Игри Том Рог Игри е omni-канал софтвер снабдувач со богато портфолио на казино игри.Ова вклучува голема колекција на крос-платформа за видео слотови, достапен на мобилни, десктоп и терминал.Нивната содржина може да се пофали мноштво на функции и промотивни алатки, како и широк спектар на теми.Тоа исто така нуди и око-фаќање на графика и ангажирање математика модели, кои биле внимателно развиена за да одговараат на играчи во меѓународните пазари.Компанијата е значително искуство во двете онлајн земјиште и-врз основа на животната средина, овозможува со нив да се испорача високо-ангажирање и комерцијално успешни содржини кои играчи сакаат да играат.За повеќе информации посетете: www.tomhorngaming.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre суптилноста непријателските pvp најдобри во слотот.