се Slots казино навистина случаен избор

PokerStars е откри неколку основни детали за нејзините планови за следната Светското Првенство во Онлајн Покер турнир серија, најавувајќи дека турнирот ќе се одвиваат помеѓу септември 3 и 25 и вклучуваат $5,200 купи-во три-ден на Главниот Настан.Барање за играч на текст на форумите, а PokerStars претставник објавено: "Супер вторник и четврток Возбуда посебни изданија ќе бидат различни секој недела: половина цена во една недела, нивната нормална цена, но 3-ден турнири во недела две, и $2,100 во недела три.Исто така, за прв пат досега, ние се случува да се кандидира на КОЊ Фаза Настан во која Фаза 1s од понеделник-петок претставуваат секоја КОЊ писмо (понеделник како FLHE, вторник како FLO8, итн.), со последната Фаза 1 и Фаза 2, во саботата се традиционалните КОЊ.Има некои други поголеми изненадувања не можам да споделам уште што јас сум возбуден за да можете сите да го видат." Infopowa вест е главен на Casinomeister вестите од 2000 до 2019 се slots казино навистина случаен избор. Брајан Cullingworth беше главен автор, соработник, и беше еден од повеќето видни лица имам некогаш познат вклучени во онлајн казино индустријата.Првпат се сретнаа во јануари 2001 година во МРАЗ во Лондон каде што се забележани него ќе говорница да кабина интервјуирање онлајн казино, софтвер и лиценцирање надлежност претставници.Брајан беше, исто така, силно се вклучени со нашите форум како "Jetset", тој беше ангажиран како неформално консултант да eCOGRA, на ОПА, и беше играч застапник кој учествувал безброј оштетениот играчи со своите конекции за да индустрија луѓе.Тој, исто така, објави "Казино Предупредува" преку Infopowa вести за прилично голем број на години.Овие може да се најде во нашите вести архиви.Неговото заминување во февруари 2019 беше мрачен ден за нас.Тој засекогаш ќе биде пропуштен. се казино акции.