како да се победи во рулет во казино

acau casino resort Студио Град, промовирани од страна на Melco Летувалишта и Забава Ltd, е да се започне ново шоу наречено "Elēkrŏn", развиен во соработка со планетарно познатиот забава архитекти Stufish.Шоуто – опишани во печатот како "повеќето electrifying трик шоу во светот" – ќе се кандидира од декември 14 до 31 Март во 2019, рече Melco Места.lēkrŏn е опишан како 75 минута "нон-стоп перформанси", со повеќе од 150 луѓе кои се вклучени во производството.Претставата карактеристики повеќе од 70 нарачана возила од различни видови, "сите ангажирани во низа daredevil подвизи кои се одвиваат на супер блиски спектар на публика," според промотор порака.rederic Winckler, извршен потпретседател и главен маркетинг и бренд директор на Melco Места, рече време во четврток на прес-конференцијата: "Elēkrŏn е луд, смрт пркосејќи им на трик покажуваат, како што некогаш сте ја виделе." Тој додаде дека компанијата ќе понатамошно подобрување на неговата "портфолио на единствени атракции по успехот на Куќата на Танцување Вода." Вториот е резидент шоу во Градот на Соништата Макао, имотот, исто така, управувана од страна на Melco Места како да се победи во рулет во казино. Со лансирањето на Elēkrŏn, ние се случува да се донесе една цела нова публика, а не само да Студио Градот, но да Macau", додава Г-дин Winckler.lēkrŏn е произведен во соработка со забава архитекти Stufish.Лондон-базирана компанија специјализирана во стадион концерт фаза дизајни; тој ја создал концепти за отворање и затворање на церемонии во 2008 година на олимписките Игри во Пекинг како да се победи во рулет цело време. Ние сме возбудени да се комбинираат Stufish е моќна забава позадина со Melco е импресивен досие за доставување светска класа покажува", рече Stufish главен извршен директор и директор за дизајн Ray Winkler.elco Места е проширување на компанијата не-игри нудат, неодамна со отворањето на e-Спортска сала во Студио Градот.р Winckler, изјави во четврток е прес-конференција дека Melco Места е "пионер" во забава сектор во Макао, и ќе "постојано им понудиме на нашите гости се повеќе и повеќе искуства кои што нема да се добие на друго место, не само во Макао, не само во Азија, но и во светот". казино игри за компјутер за слободни.