казино Lac Leamy ресторан Arome

ЕУ-врз основа на водечките iGaming компанија, ЕКСЛ Соработници, се стреми своите развојни цели благодарение на стекнување на NewFreeSpinsCasino.com за евиденција кршење сума.Основана во 2006 година, ЕКСЛ домаќините огромна мрежа на iGaming партнерските сајтови и постепено се изгради својата понуда во спортско обложување и коцкање филијалата на секторот на извршување големи acquisitions казино lac leamy ресторан arome.
NewFreeSpinsCasino.com е оваа година е втората голема стекнување по додавањето на mVideoslots на своите бизнис портфолио претходно овој месец.По ова во согласност инвестиции, ЕКСЛ е интегрирана понуда е сега врз основа на комплементарни услуги на NewFreeSpinsCasino, веб-страница специјализирана во промовирање на слободен казино врти.Оваа трансакција го илустрира ЕКСЛ е стратегија, односно да се фокусираат на додадена вредност се трансакции за да ја зајакне својата позиција во онлајн казино филијалата сектор.Со NewFreeSpinsCasino.com како голем играч во казино филијалата бизнис на одборот, ЕКСЛ станува силна присуство со двоен идентитет во iGaming филијалата сектор: спорт и казино.Со консолидирана експертиза секогаш на располагање на своите спортови и игри клиенти и докажано силен потенцијал, ЕКСЛ има изградени цврсти бренд и резервни делови без напор да ја задржи својата репутација како еден од најдобрите iGaming филијалата на компанијата alienware 17 р3 ssd слот. "Ние сме многу среќни да објавиме стекнување на NewFreeSpinsCasino.com и добредојде на својот тим на одборот ЕКСЛ Соработници alienware 17 r4 hdd слотови. NewFreeSpinsCasino ќе ни овозможи да се забрза нашиот развој во интегрирана испорака на доведува до нашите партнери alienware 17 р3 hdd слотови. NewFreeSpinsCasino ни носи многу силна експертиза во испораката на казино играчи.Ние сакаме да им обезбеди на ЕКСЛ Соработници со средства за да се забрза својот развој, особено на високо конкурентна на Европскиот пазар." – Алекс Munteanu, извршен ДИРЕКТОР и Основач на ЕКСЛ Соработници alienware 17 р3 м.2 слотови.

"Тоа е вистинско задоволство да се види NewFreeSpinsCasino се приклучат ЕКСЛ Филијали како комплементарност меѓу нашите две компании е силна.Ова претставува огромна можност дека ние треба да продолжиме со нашите раст како гејминг индустријата зачекори во ерата на нула дефект." – Даниел Родригез, Раководител на Казино, ЕКСЛ Соработници.Тоа е да се напомене дека оваа трансакција беше спроведена со помош на Fairwinds Управување со Ограничени, еден од најдобрите трговско право компании во Малта, специјализирани во помагање на локални и меѓународни, индивидуални и комерцијални клиенти, покривајќи широк спектар на правни области.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre sandia одморалиште казино албакерки ново мексико.