Russell Hobbs класичен долго слот 2-парче Toaster

Топло на петиците на промоцијата на својот најнов хит насловот и да се Релаксираат Игри најави нова, Преку партнерство со онлајн игри на услуги RubyPlay во договор со кој ќе ги види интегрирање на Украина-врз основа на инвеститорот на видео неговото портфолио.Благодарение на овој договор, давателот на услуги ќе биде во можност значително да ја прошири својата стапало во клучните Европски и MGA (Малта Игри Орган) пазари по пат на Релаксираат платформа, со добавувачот е нудејќи очекува да биде голем хит со играчите и оператори слично.Игри интеграција: на Популарни игри како што се на фантазијата/земјата на чудата-тематските Алиса во земјата на Диви, заедно со повеќе неодамна објави играч омилени Авантурите на Li'l Црвена, Внесете го Свод и воз-тематските Гранд Изразат Акција Класа, се меѓу визуелно богата наслови за да бидат интегрирани на Релаксираат платформа.Коментирање на новиот сојуз, Главен Оперативен Директор за RubyPlay, Ittai Zur рече дека тие се "воодушевени" за партнерство со Релаксираат Игри.И.. russell hobbs класичен долго слот 2-парче toaster. "Нашата страст за создавање на најдобрите земјиште базирани на искуство дека онлајн игри можат да уживаат е движечка сила зад она што ние го правиме russell hobbs 25250 гео челик 2 парче широк слот toaster. "Се релаксираат е ценета игри центар со силна репутација за флексибилност, фер и брзина на пазарот, што ги прави идеален партнер на моќ нашиот раст.Ние со нетрпение очекуваме да долга и успешна врска." Играчот фокусирани: RubyPlay е најновите игри студио, по велика БРИТАНИЈА-базирани Бура Игри е Сребрен Куршум договор, за да се има корист од популарен дистрибутивен програма продолжувајќи да се воспостави себе си како еден од највозбудливите играч насочени кон добавувачи во iGaming индустрија.На MGA-лиценцирани слотови специјалист обезбедува врвен квалитет искуство со користење на HTML5, давајќи крос-платформа компатибилност во текот на целиот спектар на уреди се додека се чешла математика-базирана игра дизајн и концепти од социјална и земјиште-базирани игри за играчите да уживаат.Заемно корисни алијансата: исто Така, коментирање на новото партнерство, Симон Hammon, Главен Производ Службеник за да се Релаксираат Игри, се вели во компанијата соопштение дека RubyPlay е "цврсто се воспостави име за креирање на оригинални играч-центрични содржина која е призната и сакан од широк спектар на демографијата, и ние сме сигурни дека тие ќе се докаже добредојдовте прилог на Relax family." ПОЛИЦАЕЦ продолжи да се каже дека последните се справи продолжува да се потенцира вредноста тие нудат со донесување на студијата врз нивната платформа.. russell hobbs 4 слот toaster. "не само за нашите одлични дистрибуција и да го достигне, но исто така и во она што можеме да направиме за да им помогне на понатамошно зајакнување на нивните профил со нашите врвни ниво оператор партнери, кои вредност врвен квалитет на игри." Договорот следи Б2Б мулти–производ на услуги победа на EGR Nordics 2021 награди за Казино Содржина Снабдувач.Додадете на тоа, серија на комерцијални договори, вклучувајќи Spadegaming, Скок Игри, и Големи Време Игри на среќа за да именува неколку, и на отворањето на нова канцеларија во Стокхолм, кој ја надополнува својата веќе воспоставената Белград и Малме студиа и сигнали своите долгорочни планови за "клуч" Nordics регионот.Основана во Март 2010 година, вклучувајќи ги Шведска, да се Релаксираат Игри има канцеларии во Финска, Естонија, Гибралтар, Малта, и Србија, а во моментов се нуди на своите бројни партнери во износ поголем од 2.000 онлајн игри, кои функцијата премиер слотови од нејзината куќа во студијата, како и голема колекција на собрани содржина преку своите Напојува Со Релаксираат и Сребрен Куршум за партнерство програми. состојба на распаѓање 2 покер лице особина.