коцкање казина во државата вашингтон

5 ЅВЕЗДА iGaming Медиуми ја објави својата Starlet Награди на Победниците каде BetConstruct е прогласена како Најдобра Фантазија Спорт Снабдувач на 2018 коцкање казина во државата вашингтон. Преку истражувања на гејминг индустријата BetConstruct откриени Фантазија Спорт како на глобално ниво еминентни производ, кој му дава на играчот можност да се имаат навистина индивидуални игри искуство.За нашата Фантазија Спорт имаме развиена подлабоко разбирање на играчи потреби и дојдоа со голем број на ажурирања на збогатување на нашиот софтвер.Знак на BetConstruct Фантазија Спорт веќе е тестиран од страна на корисниците од голем број на Европски земји, но, сепак, ние сме на нашиот пат до понатамошен развој на фантазија спорт gamezone дека ќе се обезбеди повеќето ангажирање корисничко искуство во светот пареа пријател слот ниво бонус. BetConstruct е наградуван инвеститорот и услуги на интернет и земјиште-базирани игри решенија со развој, продажба и услужни центри од целиот свет пареа 5 слот ниво бонус. BetConstruct иновативниот и докажани придонеси вклучуваат широк спектар на производи и услуги, вклучувајќи Sportsbook, Спортски Податоци Решенија, Решенија за Малопродажба, RNG & Живеат Дилер Казино, VR Казино, Покер, Вештина Игри, Фантазија Спорт, Социјална Платформа и повеќе.Најновата прилог е индустрија-првиот комплетен менаџмент на инфраструктура, SpringBME (Бизнис Менаџмент на животната Средина).Сите партнери имаат корист од BetConstruct Пролет платформа со својата моќна back office алатки и сите инклузивно услуги кои им овозможуваат на операторите на' растот и помогне да содржат нивните трошоци.Од самостојна постави за да клуч и бела етикета решенија, BetConstruct нуди на своите партнери непречен можност да се успее.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre пареа во листата на пријатели слот 5 слот ниво бонус.