дефиниција на зборот рулет

Водечките мулти-канал на снабдувачот да им понуди нова 24/7 обложување канали за глобални оператори 20 септември 2018 – SIS (Спортски Информации Услуги), водечки снабдувач на обложување производи и мало и онлајн оператори на глобално ниво, започна 24/7 Live Обложување Канали на услугата да обезбеди операторите на глобално ниво со обложување содржината околу часовникот.На 24/7 Live Обложување Канали услугата обезбедува спектар на содржини за интернет и мало, прилагодени на обложување оператор треба целиот свет.Содржина вклучува во живо на коњ и greyhound трки, виртуелна коњ и greyhound трки, и броеви игри.Премиум ексклузивни телевизија во велика БРИТАНИЈА & Ирски коњ тркачки ќе биде на располагање, со меѓународни коњски трки од Дубаи, латинска Америка, Маурициус, и Кореја, како и велика БРИТАНИЈА & Ирски greyhound трки, која ќе се обезбеди bettors со чести обложување можности на секои три минути во текот на денот.Каналите се дадени во "Watch & Bet' формат кој ќе се обезбеди живеат трки да се bettors без потреба за пред bet – дизајниран и понатаму да се вози ангажман.Тие се исто така поддржана од страна на крај-до-крај служба на телевизија стримувани слики, податоци, на екранот графика со обложување предизвикувачи, и широк спектар на пазарите & цените.Исто така е можно да ги персонализирате тоновите на канали со вклучување на партнер логоа.Павле Witten, Производ Директор на SIS, рече: "SIS е единствениот снабдувач нудат 24-часовен обложување канали услуга, нашите 24/7 Live Обложување Канали обезбеди пожелно и профитабилни содржина за bookmakers, со обложување настан на секои 3 минути, вклучувајќи слики, податоци и да се цени дефиниција на зборот рулет. "Канали се идеални за bettors низ целиот свет во потрага по брз и лесен обложување можности на моменти кои одговараат на нив." За SIS SIS (Спортски Информации Услуги) е доверлив партнер на глобалната обложување индустрија за над 30 години, снабдување кратка форма обложување содржина на интернет и мало обложување оператори.Нашите коњ и greyhound трки содржина и броеви игри може да помогне во одржување bettors ангажирани и да се зголеми живеат време на интернет и во продавница definizione во гипс слот машина. SIS обезбедува оператори со крај-до-крај " решение за коњ и greyhound обложување вклучувајќи податоци, живи слики, цени и деривати, создавање на обложување на настани за да помогне да се вози профитабилна продажба.За повеќе информации за SIS ве молиме посетете ја www.sis.tv Медиумите контакт: Робин Hutchison, на Плоштадот во Воздухот E: [email protected] T: 0203 586 8272 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre дефиниција на навалување во покер.