спа казино во центарот на градот палм спрингс

Bethard се согласува да вклучуваат Nolimit Град портфолио низ групата мрежа На договорот е потпиша само како на летото започна, со две со цел да се оди живеат во наредните месеци спа казино во центарот на градот палм спрингс.
Bethard Група ќе се направи простор за друг ѕвездени услуги во нивната библиотека на игри и да понудат на целиот портфолио на иновативни игри од Шведска-Малта базирани софтверски услуги.Малколм Mizzi, Раководител на Продажбата на Nolimit Град, додаде: "Се поврзани на друг tier1 оператор во индустријата ни дава повеќе гориво да испорача повеќе големи слот за игри спа blu кула блу чип казино. Bethard Група стана една од водечките имиња во индустријата и ние сме екстатично за ова партнерство да се случи" може 18 годишниот внесете казино. Bjørnar Heggernes, Казино Менаџер за Bethard, изјави: "Ние секогаш имаат за цел да им даде на нашите ракометари на најдобар можен гејмерски искуство за да тие можат да добијат, затоа, јас сум воодушевен да се здружи со талентирани услуги како Nolimit Градот.Нудејќи прекрасни уметнички дела и фантастична игра, ние сме убедени дека содржините ќе бидат инстант успех низ нашите брендови." Bethard Игри прерасна во нов статус гледаат нивните меѓународни профил доведе до нови височини со додавање на големи фудбалски икона и сите круг шведски мега-ѕвезда, Zlatan Ibrahimović, станува нивните најнови бренд амбасадор за да се приклучи на редовите.Организаторот има legitimately доби признание за тоа што е една од најбрзо растечките коцкање оператори во индустријата познат за нивниот храбар пристап и да се има силно присуство во нивните клучни пазари.Мулти-година договорот е потпишан меѓу двете одлуки начин за ослободување на Nolimit е полно портфолио на игри на Bethard мрежа може 18 години да оди на казино.
Bethard работи сопствена куќа брендови заедно со понудата на Б2Б whitelabel платформа, овозможувајќи им на крстот продажба на Nolimit игри на нивните целата мрежа.За Nolimit Град Nolimit Град е Стокхолм-базирани онлајн казино платформа и игра инвеститорот, нуди високо-квалитетни содржини и на услугите на операторите од целиот свет.Компанијата е дизајниран и развиен од својата платформа во куќата од земјата-up; воспоставување силен и моќен мотор кој може да се земе големи количини на игра и социјална интеракција во својот чекор, на двете десктоп и мобилни.Тоа е заедно да иновативен back office и бонус toolbox, овозможувајќи one-stop shop за нашите партнери.Тоа е многу флексибилен, и може да биде приспособена на индивидуалните оператор барања и потреби.Ние имаме некои од најпаметните умови и уметнички таленти во индустријата; луѓе страстни за коцкање и технологија.Тие ни помогнаа да се создаде портфолио пука со забава и ангажирање на игри за двете казино и лотарија оператори, вклучувајќи Октоберфест, Простор Аркада, WiXX, Кујна Драма: BBQ Журки/Суши Манија и се Обложуваат на Покер.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.