она што онлајн покер сајтови се легални во пенсилванија

До-доаѓаат игра развојот студио и YG Мајстори партнер Петар & Sons има лиценцирани Yggdrasil Игри е популарно Gigablox механичар да се оптимизира иднина игра производство и "креирање на возбудлива нова содржина." Еден од Цреша Ab подружница три игра ангажман механика (ГЕМ), договорот им овозможува на Петар & Sons да се имплементира рамковниот во своите игри процесот на развој, со првото подобрено насловот за да се реализира пред година е крајот.Рамка за користење: Среќа Neko и Адот, објавен во јуни и октомври во 2020 година, соодветно, се двајца од Yggdrasil е заштитен игри кои се карактеризираат со Gigablox механичар, кој нуди интуитивна победи потенцијал.Во Среќа Neko, на рамка им овозможува динамична репортажите да произведуваат огромни блокови до 6×6 рангирани, и Адот гради исклучи дека со Gigablox битки.Среќен со својата одлука за лиценца на механички рамка, Петар & Sons Бизнис Менаџер за Развој Yann Bautista рече студиото е "секогаш бара нови начини да ги вклучат и изненадување играчи и изградба на Yggdrasil е докажано слот механика поставува цврсти темели за нас да се создаде возбудлива нова содржина." Тој додаде дека за пристап до Yggdrasil е ГЕМ нуди "додава значајна стопанска вредност за нас како YG Мајстори партнер." Механички достигнувања: Во декември 2020 година, Yggrasil продолжи својата содржина партнерство програма да ги понуди своите студио партнери пристап до сите три на својата популарна механички достигнувања, вклучувајќи Splitz, MultiMax и Gigablox.Велика БРИТАНИЈА игра инвеститорот Рефлекс Игри е најновата – зад Петар & Sons – за да се приклучат утврдени YG Мајстори партнери, DreamTech Игри, кои станаа програмата е шестиот партнер во април 2019, и со седиште во Лондон игра дизајн и развој куќа, Bang Bang Игри, кои се приклучија минатата година, и веќе се пријавиле за предлогот.На Splitz однапред дели мистерија симболи на репортажите овозможувајќи "повеќе начини, екстра ги расфрла, повеќе линии, или поголеми групи," и беше инкорпорирано во Syncronite, Неонски Раш и футуристички наслов, Храмот Купишта.И на крај, MultiMax дебитираше во Multifly, кој уживаше многу успешни пред-започне во Март минатата година и ги гледа акумулација на множители на репортажите за cascading победи.Дополнителни рамки ќе биде спакуван и комерцијализиран оваа година од страна на Yggdrasil за својата YG Мајстори партнери.Воодушевен со интерес шведската фирма е ГЕМ понуда е генерирана, според Стјуарт McCarthy, Главата на Партнерот Програми за Yggdrasil, "тоа е резултат на популарноста на нашите механика со играчи од целиот свет." McCarthy се додава во соопштение дека со инкорпорирање на Gigablox во претстојните нивните наслови, Петар & Sons ", ќе бидете во можност да ги преземе своите игри на следното ниво и ние со нетрпение очекуваме да се видиме резултатите." Најновите слот стартување: огласот е топло на петиците на лансирањето на Yggdrasil најновиот YG Мајстори наслов, Викинг Руни.Дизајниран од страна на независно студио TrueLab, во соработка со содржина партнерство програма, Нордиските-тематските мрежа слот користи касетни плаќа систем и карактеристики Молња Дивините и три случаен изменувачи.Веднаш до враќање на Yggdrasil е Moai статуи во продолжение на хит, Велигденскиот Остров, кој првично беше објавен во 2018 она што онлајн покер сајтови се легални во пенсилванија. Фановите можат да очекуваат вториот настап на плажа-тематските класичен да се намали на 24 Март! дистрибуција токен покер прелива 2.