црна и бела џек Russell Puppies за продажба

Игри и лотарија технологија снабдувач Научни Игри Корп најави партнерство со Атлантскиот Лотарија Корпорација (ALC), проширување на нејзината позиција во Канадскиот пазар.Според договорот, Научни Игри, ќе обезбеди ALC со своите Sciplay iLottery и ПОКРОВИТЕЛСТВО NGS лотарија игри системи, како и оперативен мониторинг и одржување поддршка со почеток во средината на 2017 црна и бела џек russell puppies за продажба. "Ние сме среќни да продолжи иновациите со Научни Игри да се донесе забавни игри лотарија на Атлантскиот Канадски играчи преку технологијата што и ни служи за денес и да не води во иднина", рече Брент Scrimshaw, Претседател и Главен Извршен Директор на Атлантскиот Лотарија Corporation црна и бела џек russell градина украс. "Нашата конверзија да ПОКРОВИТЕЛСТВО NGS и Sciplay системи ќе обезбеди ALC со можност за безбедно и одговорно расте преку традиционалните малопродажни канали, и сега мобилни, интернет и новите канали." ALC работи во име на провинцискиот во Њу Бранзвик, Нова Шкотска, Newfoundland и Лабрадор и Островот Принц Едвард.Пет-годишен договор, кој може да биде продолжен до 15 години, ќе се прошири и Научни Игри' технологија присуство на 70% од провинции и сите три Канадски територии— Северозападни Територии, Nunavut, и Yukon.Научни Игри има обезбедено iLottery и интернет-базирани лојалност решенија за 20 Свет Лотарија Асоцијација членови од 2001, додека Sciplay систем е реализиран во Арканзас, Мејн, Мериленд, Минесота, Мисури, Северна Каролина, и неодамна, Северна Дакота казино апартмани во biloxi ms. "ALC ќе биде добро позициониран за да стане индустриски лидер во мулти-канал играч ангажман и промоции дека може успешно да ги растат своите бизнис," Постар Заменик Претседател, Северно Американската Лотарија Системи за Научни Игри Туп McHugh.Имплементација се очекува да започне овој месец, со имплементацијата на новиот систем во 2016 година казино апартмани пасусот за изнајмување. Научни Игри претстави "Виножито Богатство Бинго" Научни Игри, исто така најави и договор со онлајн игри технологија и услуги Playtech да започне Виножито Богатство Бинго—нов мобилен и бинго игра базирана на велика БРИТАНИЈА е популарно мало слот.Виножито Богатство Бинго, кој два мрежа базирана на джакпот дека обезбеди максимален износ на дневните победници, сега е достапна за Playtech клиенти, со £100,000 промоција во рок-до Свети Патрик Ден на 17 Март казино апартмани во атлантик сити. "На Playtech Бинго тима имаат направиле одлична работа со Виножито Богатство Бинго, додавање на некои високо иновативни нови карактеристики, кои се разликува производот од нашиот стандарден играч-популарни Виножито Богатство бинго страна на игри, како и останатите вистински да брендот е оригинална и класичен игра, бонуси и знаци", рече Научни Игри Заменик-претседател и Главен Технологија Директор на Интерактивни Џереми Bowskill.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre блек џек ги собереш 7.