најдобрите покер обука сајтови

Малта, 21 ноември 2018 – Релаксираат Игри и Leander Игри се согласија на земјата-кршење соработка со двонасочна скица-2-плитка договор најдобрите покер обука сајтови. Leander Игри ќе обезбеди наслови вклучувајќи Ave Цезар и Scrooge е Џекпот преку Релаксираат Игри е заштитена платформа да ги искористат предностите на својата значителна пазарна пенетрација.За возврат, да се Релаксираат Игри добива пристап до Leander свој добро воспоставени дистрибутивната мрежа да ја расте својата глобална стапало.Со еден интеграција, да се Релаксираат Игри, неговите партнери, Leander и нејзините трети страни сите стојат значително да имаат корист од нивното соодветно проширување на мрежите.Стивен Matsell, извршен ДИРЕКТОР на Leander Игри, рече: "Нашето партнерство со Релаксираат Игри се истакнува со својата отворена жалба и ние сме среќни да имаат зголемена нашата понуда, со толку брзо-растечки на услуги најдобар вистински пари покер сајтови. "Нивните транспарентен пристап кон комерцијални односи веднаш стоеше надвор, и ние сме сигурни дека нивните партнери ќе љубов на нашите производи, и обратно." Даниел Eskola, да се Релаксираат Игри извршен ДИРЕКТОР, рече: "Ние секогаш сме во потрага по нови можности за да додадете високо-квалитетни содржини за нашата платформа и да се извлечат извесна корист од потенцијал да се развива нашата дистрибуција и глобалната дофат.Ова го направи на необичен одлука за партнер со друга платформа на јасен и лесен еден, особено оној што се почитува како Leander Игри најдобар вистински пари слотови. "Овој договор претставува голем чекор напред, како што продолжуваат да ја испорача на нашата визија за да стане префериран партнер и тоа е јасен одобрување на потенцијалот на нашите свежи комерцијални пристап." Контакти со медиумите: [email protected] За да се Релаксираат Игри се Релаксираат Игри Група е основана во 2010 година со цел поедноставување на B2B content delivery за модерен iGaming пејзаж.Со транспарентност и соработка во централна неговата етос, неговата неодамнешна и брза експанзија е замислена со цел да се испорача сигурен глобалниот опсег.Преку брз еден-време за интеграција, да се Релаксираат Игри сега обезбедува пристап до списокот на 280+ казино игри и разновиден спектар на лиценцирани производи, вклучувајќи Покер, Бинго и неговата неодамна започна слот портфолио.На високо-квалитетни собрани содржини се обезбедени преку своите избрани Сребрен Куршум (комерцијално претставена) и Powered By (комерцијално независни) партнери.Регулирани пазари се, исто така, во срцето на нејзината развојна стратегија, со лиценци се одржа во повеќе јурисдикции, вклучувајќи: Malta Игри Орган, Alderney Коцкање Контрола Комисијата, велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и данската Коцкање Орган.За Leander Игри: Leander Игри е независна игри компанијата чија мисија е да се достави иновативни игра содржина на пазарот побрзо отколку други решенија.Тоа е акредитирана и овластена од двете велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија и Alderney Игри Контрола Комисијата и има за Безбедност Ревизија ИСО 27001 како да се користи покер hud. Платформата работи со 30+ јазици и ISO 4217 валути. Leander Игра Студио создава високо-квалитет на видео отвори со иновативни концепти и функција се исти со врвен квалитет уметност и избалансиран математика.Партнер игри се собрани да обезбеди операторите со најдобрите и иновативни игри.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.