Skycity казино окленд отворање часа

Ерменија, 23 октомври 2017 – Multi-channel спортски обложувања платформа на услуги Digitain е тркалање единствен влог ре-избор алатка која носи свежи флексибилност на нивните sportsbook нудат.Уредување Мојот Залог опција им овозможува на играчите да го постоечки една или повеќе селекција во повеќе софистицирани мулти-нога облог, или со додавање на повеќе селекции, или замена на тековната оние.Ова, за возврат ја зголемува пресрет околу поголем исплати, додека давање на играчи флексибилност за да го промените нивниот ум и да реагираат на најновите информации или кршење на вести.Новата алатка е поставен да оди да живее со над 30 партнери кои Digitain сили со своето целосно управувана sportsbook решение skycity казино окленд отворање часа. Suren Khachatryan, Digitain извршен ДИРЕКТОР, рече на новиот нудат е сигурно да се докаже неверојатно популарен, особено со следната година е фудбал на Светското Првенство на хоризонтот.Тој додаде: "Спорт bettors цениме дека нивните омилени спортови се управувано од страна на мислење, и овие мислења се движи и промена.Со Измените Мојот Залог, ние сме дадени нив објект со кој лесно да се прилагоди, им овозможува на луѓето да дури и да се противречи на нивните првични мисли со замена надвор или потполно отпуштање на претходниот избор како да се обучуваат за да се казино дилер. "Оваа уникатна функционалност дозволи на играчите да играат до коефициентите од нивните синглови или мултипли, како и, отворајќи го патот за поголеми исплати.Ние се чувствуваме ова ќе се покаже како особено јасновидна кога станува збор за потребите на Светското Првенство, како повеќе селекции се особено популарни во текот на турнири." Било залог може да се додаде на обложување можност користење на Уреди Мојот Облог, но замена на избор мора да биде иста шансите или повисоко на веќе постоечките, и таквите измени во моментов не може да се остварат додека секој даден случај е во игра.Иновација е најновата од Digitain е целосно успеа sportsbook платформа, која нуди коефициенти на 65 различни спортови, земајќи ги во 7,500 лига, и повеќе од 3.000 обложување пазари.Тие, исто така, нудат над 30,000 настани во живо, секој месец.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Робин Hutchison, Директор, 131-151 Голема Titchfield Street, London, W1W 5BB| +44 (0) 20 3586 8272 | [email protected] За Digitain: Digitain е Ерменија-базирани sportsbook и казино платформа на услуги нудат најдоброто од раса клуч и бело-етикета решенија.Компанијата е примарен фокус е на регулирани Европскиот пазар, со амбициозен план да ја прошири својата географска стапало во Америка и Азија.Вработува повеќе од 800 на најсветлиот умови и креативни таленти во гејминг индустријата, со цел обезбедување на one-stop-shop за своите клиенти.Мулти-канал Digitain Игри Платформа им овозможува на операторите да plug-in sportsbook, казино, живеат дилер и виртуелни спортски модули, и вклучува интегриран исплата портал, бонус мотор, CRM систем и посветен на поддршка на корисниците.Нејзините sportsbook производ опфаќа 65 спорт, земајќи ги во 7,500 лиги, и нуди повеќе од 3.000 обложување пазари.Таа, исто така нуди коефициенти на 30,000 настани во живо, секој месец, а неговото казино решение има 1000-плус игри од главните казино добавувачи.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да трговија како казино.