Yukon злато казино канада коментарите

Претставува 14 Симулирани Игри™ Започне во Текот U yukon злато казино канада коментарите.

LONDON & ДАБЛИН–GAN саладин ("GAN" или "Компанија"), наградуван инвеститорот и снабдувач на претпријатието на ниво на Б2Б Интернет игри на среќа софтвер, услуги и онлајн игри содржина во сад, денес најави лансирањето на Симулирани Игри веб-Сајт за Бисер Реката Места портфолио, се состои од 3 казина во Choctaw, Мисисипи.Клиентите можат да играат на https://freeplay.pearlriverresort.com бостон билјард клуб & casino nashua. GAN претходно најави партнерство со Мисисипи е Choctaw Индијанци на 30 април 2018 и може да се најде тука.Компанијата од започна со Симулирани Игри веб-Сајт на распоред и бележи силен првичниот одговор од нова регионална НИ игри на пазарот.Бисер Реката има, исто така, се согласи да се лиценца GAN е НИ Патент решавањето на лојалност награди поврзување, по повод одбележувањето на 14 НАС клиентот да го стори тоа.Управување со Коментар Dermot Smurfit, извршен ДИРЕКТОР на GAN коментира: "Бисер Реката е една од Америка најголем индијанци casino resort својства, и најголемиот казино одморалиште во Мисисипи.Ова претставува сосема нов, стратешки пазарот за GAN, и ние со нетрпение очекуваме да работиме со Бисер Реката за да се зголеми своите Симулирани Игри бизнис во наредните месеци.Во првата половина на 2018, GAN се зголеми бруто купува со играчи со над 52% се должи на двете нови започна и проширување на постојните бостон бар фондацијата казино ноќ. GAN сега успешно го започна Симулирани Игри веб-сајтови за 14 клиенти низ 11 држави, и ние продолжуваме да се види пораст можност да скала овој сегмент преку интернет/на имотот маркетинг активност и работа со нашиот казино партнери да се прошири корисничка интеракција и ангажман." За GAN Саладин GAN е водечка бизнис-на-бизнис ("B2B") снабдувач на интернет коцкање software-as-a-service решенија ("SaaS") до НАС земјиште базирани на казино индустријата.Компанијата има развиено сопствен интернет коцкање претпријатие софтверски систем, GameSTACK™, што не дозволи пред да слета-базирани НИ казино оператори како клуч на рака технологија решение за регулирани вистински пари интернет коцкање, опфаќа интернет игри, интернет спортски игри и виртуелна Симулација Игри бостон билијард клуб и казино. GAN котира на Лондонската Берза (ЗАКОН: GAN) и на Ирски Берза (ISE: ИГРА).За повеќе информации ве молиме посетете ја www bossier град дијамант приклучоци казино. GAN.com анте до покер крстарење преглед. Contacts: GAN Dermot Smurfit за Главен Извршен Директор +44 (0) 20 7292 6262 [email protected] НАС Инвеститори: На Капитал Група Адам Пред [email protected] 212.371.8660 велика БРИТАНИЈА & Ирска Инвеститори: Walbrook ПР Павле Корнелиј [email protected] +44 20 7933 8780 Дејви (Номиниран Советник, ЕСМ Советник и Заеднички Брокер) Јован Frain / Бери Марфи +353 1 679 6363 Liberum (Заеднички Брокер) Нил Пател / Камерон Данкан +44 (0) 20 3100 2000 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre анте до покер турнеја vee quiva.