Liste Des казино во Lorena

Осум МАК игри оваа недела се шири на полето цел или помалку, значи недела треба да нудат многу четвртиот квартал драма.Недела 6 на МАК сезона карактеристики голем број на игри каде oddsmakers сметаат дека постојат големи шанси дека резултатите може да се утврди од областа цел.На Атланта Соколи (1-4) се во три точки фаворити во текот на посетата на Тампа Беј Buccaneers (2-2), додека Џексонвил Jaguars (3-2) се, исто така, фаворизирана од страна на полето за гол играјќи во Далас Каубојс (2-3).На Балтимор Гаврани (3-2) се забележување на т.н " на домашниот тим Тенеси Титаните (3-2) 2.5 поени, истиот се шири Њујорк Авиони (2-3) се даваат во посета на Индијанаполис Colts (1-4).На патот, Сиетл Seahawks (2-3) се даваат на Оукланд индијана џонс: крадците (1-4) 2.5 поени.Во Синсинати, на Bengals (4-1) се фаворизира од 1.5 на Питсбург Steelers (2-2-1).Кливленд Browns (2-2-1) се фаворизира од дома, но со само една единствена точка на Лос Анџелес Полначи (3-2).Во Вашингтон, Redskins (2-2) се фаворизира еден момент против Каролина Пантери (3-1).Со осум игри во моментов нудиме се шири од три поени или помалку, во неделата треба да биде возбудливо време за bettors.На МАК недела доби во тек на минатата ноќ во Њујорк со Гигантите добредојде I-95 ривал Филаделфија да MetLife Стадион.Тоа не презема долго за да стане јасно дека тимот во сина боја е во очајна потреба од некој вид на новиот живот.Пред да функционирање, на бранителот на титулата Орли, сега 3-3, беа само 1,5-точка омилени над Њујорк, сега 1-5 liste des казино во lorena. До 24-6 на полувреме, а на Гигантите дело за кои се неспособни за напад на тачдаун, и bettors кои се омилени знаат своите wagers се случува да се плати liste des шампионите du monde де покер.

Saquon Barkley беше осамен светла точка за Гигантите, додека сите критики е на Manning.Не постои такво нешто како франшиза играч за 1-5 франшиза, или за тим кој има изгубено 18 од 22 игри во текот на изминатите две сезони," ESPN е Иан O ' Конор пишува liste des државен ау покер. "Колку и да боли да се каже за еден спортист кој има секогаш носи со себе благодат во светот noisiest пазарот, Manning е излезот веќе не е прашање дали, кога, но како." Manning, 37, одигра целиот негов про кариера со Гигантите, предводејќи го тимот до две Супер Боул победи.Играта на недела доаѓа во неделата вечерта кога непоразен Канзас Сити Шефови (5-0) посета на New England Patriots (3-2).Том Брејди и компанија не се изгуби во Gillette Стадион од октомври 1, 2017 liste des combinaisons ау покер. Oddsmakers не мислам дека тие ќе недела, или.Лас Вегас sportsbooks имаат Pats забележување на т.н " на Шефови 3.5 поени.Оние кои сакаат да облог на Нова Англија може да се најде малку подобро шансите на интернет, како интернет sportsbooks Bovada и 5Dimes имаат Шефовите примање на само три поени.Со победа, Брејди ќе стане првиот одбранбен во МАК историјата да собираат 200 регуларната сезона победи. excalibur t slot saw fence.