најдобрите казино во аризона Tucson

И толку за домашен терен предност во Американската Лига Директорот на Серијата, тоа е за, како корисно да се Зраци и Близнаците како двојно D се гради да е хомосексуалец.Бескорисни и бесмислени.Тимот кој треба да биде најмногу разочарани, треба да биде Близнаци.Зраците, се еластични куп, така што тие се уште имаат шанса да се игра израмни во Тексас.Но Близнаците, проклето.Ова требаше да биде нивна година, или барем тоа е она што сите во твин градови мисла.Тие беа возен цела сезона долго, тие имале голема pitching, тие имаа одлична одбрана, добар цврст дело, тие се многу силни дома, а потоа октомври дојде и Yankees се појави, и тоа изгледа како сè се променило.Близнаците се чинеше да се добие проверка на реалноста кога Jeter и Bronx Бомбаши се појави во градот со својата чиста swagger.Наеднаш Близнаци изгледаше како да е тоа просекот во потрага девојка, кога најубаво и најсекси девојка во училиштето покажува Дека...просек во потрага девојка држи се смешка, но таа знае дека не можат да се натпреваруваат, а не со оние На купови.Не можете да победи на Yankees играње мала топка.Обична и едноставна.Не, освен ако имаат најголемо pitching персонал некогаш, бидејќи во одреден момент, оние Јенки лилјаци се случува да еруптира и го стави некои штета на табла.Можете да го направи тоа 10 директно игри во postseason сега дека Близнаците се намали.Ако сакате да се зборува за спојката, како за не спојки за Близнаците.. најдобрите казино во аризона tucson. На Yankees имаат outscored Близнаците 18-2 од 7 inning во postseason.Ова има издржам напишани сите над неа.Тоа е како де ja vu одново сите повторно.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre jetspin казино без депозит бонус.