Mail слот за статистика врата

Сервер базирани игри (SBG) услуги Инспириран Игри Група (INGG) има потпишано договор со норвешкиот игри оператор Norsk Ѓубрето.Четири-годишен договор, ќе се види INGG обезбеди содржини за околу 3,000 терминали, голем број шанси да се зголеми уште повеќе во иднина.Мат Ingram, генерален Директор на Игри во Инспириран, коментираше: "Тоа е фантастично да биде доделена на еден од само три игра инвеститорот договори со таква добро почитуван организација и ние сме горди да го докажаа нашите јаки во високо конкурентна на тендерската постапка.Тоа е завет за квалитет на игри на тимот во велика БРИТАНИЈА е производство и како високо ценета тие се на пазарот mail слот за статистика врата. "Norsk Ѓубрето експлицитно сакав различни видови содржина, која што е една од причините што ние бевме избрани.Како глобален лидер во игри на среќа и вештина содржини, широчината на нашата игра портфолио нè прави одличен партнер за нив." INGG е HD Игри слотови, фиксна шансите и други содржини ќе бидат доставени за операторот Multix VLT платформа.Првите игри се очекува да одат во живо во септември и договорот ќе значи INGG ќе мора да се промени тековни верзии на својот софтвер да се усогласат со норвешката прописи mail слот за изолирани стаклени.

Torbjorn Almlid, извршен ДИРЕКТОР на Norsk Ѓубрето, додаде, "спектар и разновидноста на содржините произведени од страна Инспириран поставува компанија за разлика од многу други оператори што видовме во тендерската постапка.Овој опсег, земени заедно со Инспириран од способноста да ги прилагодувате нивната содржина за нашата платформа и регулаторна средина, го прави совршено се вклопуваат за нашиот конкретни потреби.Ние сме во потрага напред за првата група на игри случува во живо на нашите машини и ние сме сигурни дека тие ќе обезбеди одлична забава вредност за нашите играчи." Тоа е јасно сепак, за тоа дали Инспириран ќе биде развојот на било која земја се специфични за Норвешка.Продолжување на нивниот виртуелен спорт производ да вклучуваат викинг битки со саундтракот на битка метал.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre хард рок казино работни места тулса.