најблиску казино до неапол флорида

Sunoto потроши нема време за преземање на борбата директно да Heng, предизвик на Khun Khmer лекар да зачудувачки пресметка во центарот на ЕДЕН Шампионатот кафез најблиску казино до неапол флорида.

Engelen притисне Mansor против кафез ограда со комбинација пред една убава десната рака сечат Mansor, заработуваат Engelen еден од најспектакуларните knockouts на неговата кариера.Навивачите беа третирани за една акција спакувани судирот на колосална светлина гиганти како Игор Subora на Украина и Sherif на Египет Мохамед наметнува едни со други за да го ограничувањето во една огромна три-круг покаже решителност од двете борци. About ЕДЕН Шампионатот™ ЕДЕН Шампионатот е најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја.Со седиште во Сингапур, на светот повеќето возбудлива мешани боречки вештини организација домаќин на најголемиот спортски забава настани низ Азија кој најдобро Азија мешани боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.ЕДЕН Шампионатот ќе се емитува на повеќе од 1 милијарда гледачи низ 118+ земји ширум светот со некои од најголемите глобални радиодифузерите, вклучувајќи ФОКС Спорт, Setanta, МНК, Астро, Thairath ТВ, ABS-бибиси арапски, TV5, MYTV, HTV, Esporte Interativo и повеќе.Медиумите Контакт: Loren Мек, ЕДЕН Првенство (e): [email protected] (м): +65 9771 5617 @LorenONEFC Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre. Strawweights Рене каталонски на Филипини и Адријан Matheis на Индонезија започна ЕДЕН: ПОТРАГАТА ЗА МОЌ со разиграните се прикаже на мешани боречки вештини акција, на суета саботата вечер во Џакарта.По доминантна првиот круг од каталонски, оној што го видов Филипински се обиде на различни бои, на крајот дојде брзо, во вториот кога каталонски бил во состојба да изврши некоја armbar да заработи поднесување победа.Официјални резултати за ЕДЕН: ПОТРАГАТА ЗА МОЌ, ЕДНА Средна Светското Првенство рунда: Vitaly Bigdash порази Аун La N Пееше со Едногласна Одлука (UD) по пет круга Featherweight рунда: Мартин Нгуен порази Kazunori Yokota од TKO (Удари) во 3:36 минути на круг 1 Лесни рунда: Винсент Latoel порази Вон Donayre со Едногласна Одлука (UD) по три круга Лесни рунда: Георги Стојанов, Saygid Guseyn Arslanaliev (Нема Натпревар) Featherweight рунда: Ентони Engelen порази AJ Lias Mansor со Нокаут (КО) во 1:42 минути на круг 1 Светлина во тешка категорија рунда: Игор Subora порази Sherif Мохамед со Едногласна Одлука (UD) по три круга Bantamweight рунда: Sunoto порази Чан Heng од TKO (Удари) во 2:30 минути круг 1 Flyweight рунда: Stefer Rahardian порази Џером С работи единаесет покер преглед.

Rahardian демонстрирани огромна кафез-контрола за поголемиот дел на борбата, smothering Paye со согласност напад остави Liberian гуши во текот на натпреварот.30-годишниот Rahardian остави многу малку отвори за Paye кои едноставно не можеше да се добие неговото дело се случува.На крајот, Rahardian имаше само доволно во резервоарот да се пополнат обемен три круг перформанси, заработувајќи поздрав на сите три судиите scorecards работи единаесет покер rakeback. Јануари 2017 – Џакарта, Индонезија: најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), се врати во Џакарта Конвенција Центар за друг вечерните часови на свет-класа ЕДЕН Шампионатот со серија на релевантни напади во кој апсолутно најдобар во локални и меѓународни ММА талент.мешани боречки вештини (ММА) акција работи единаесет покер гребло.