она што на времето не Sainsburys порака нови кликни и собира слотови

Trailblazing слот игра инвеститорот GameArt има најави дека сега може да ги понуди своите игри во регулирани шпанскиот пазар, откако ќе бидат доделени сертификати од страна на шпански Директорат за Регулирање на Коцкање (DGOJ).За да се квалификува за сертификација, GameArt беше темелно оценети од страна на високо почитуван велика БРИТАНИЈА-базирани Игри Меѓународни Лаборатории (GLI), се потврдува дека неговите слотови се сретна со повеќето извлекување стандарди, како што се бара од страна на шпанскиот регулаторот.Разговарајќи за развој извршен ДИРЕКТОР на GameArt, Маја Lozej, рече: "Со шпански игри на пазарот случува од силата на сила, ние сме среќни да бидат во можност да понудите играч има шанса да се доживее некои од светските највозбудливите и иновативни слотови.Стекнување на сертификација, исто така, уште еднаш покажува дека GameArt е создавање во согласност игри кои ги задоволат строгите меѓународни стандарди." GameArt е проширување на портфолиото на места се очекува да биде голем хит во шпанскиот пазар, со најновата верзија, Циркус на Хорор, што се очекува да биде особено привлечен со оглед на нејзината извонредно игра, атмосферски графика и застрашувачки саундтракот.За GameArt GameArt е водечки снабдувач на високо квалитетни дигитални игри.Ние испорачуваме од светска класа HTML5 слотови со state-of-the-art графика.Дали сте еден оператор или агрегатор со стотици клиенти, нашата мулти-јазик и валута платформа нуди комплетно решение.Ние веруваме дека едноставност споредува со побрзо turnarounds и зголемена ефикасност.Игри е во срцето на се што работиме, ние сме горди да се обезбеди водечка забава, што ќе им даде на вашиот бизнис на раб.Повеќе информации: www.gameart.net Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што на времето не sainsburys порака нови кликни и собира слотови.