најдобар ресторан во казино Rama

Победи Интерактивни партнери со Гром Долина Casino Resort Победи Интерактивни, социјалните игри компанијата создаден и поддржан од страна на Bwin.Партија Дигитална Забава, најави потпишување на стратешко партнерство со Гром Долина Casino Resort, а НИ земјиште коцкање претпријатие во сопственост на Калифорнија Обединетите Обурн Индиската Заедница.Целта на партнерството е да се започне социјална онлајн игри инспирирани од казино, и ќе вклучи Победи развој на Громот Долина-брендирани слотови интегриран со одморалиштето е лојалност program најдобар ресторан во казино rama. By со користење на игри, играчи може да се зголеми преку обично социјални игри нивоа, кои ги заработите Гром Награди, наплата за физички награди, кои вклучуваат сместување, оброци и корпоративни подароци.Двете компании ќе соработуваат на крстот-продавање на промотивни програми, со цел да се зајакне бизнис алијансата и да се создаде свежа содржина.Победи е главен извршен Barak Rabinowitz откри петокот дека неговата компанија планира да го објави Неговото Лудост Казино според новиот договор пред крајот на 2014 година, правење игри достапни на Facebook, Android и iOS социјалните платформи најдобар ресторан во круната казино. "Победа е секогаш во потрага за иновативни начини да се направи социјална казино игри повеќе возбудлив и наградува," Rabinowitz објасни online poker biggest pot ever. "Ова партнерство ни овозможува да се опфатат во популарни и познати Гром Долина бренд, и им понудиме на нашите играчи уникатен награди за ангажман што го премости јазот помеѓу онлајн и офлајн казина." Ова не е прв НИ се справи за Победа Интерактивни; неговото претходно потпиша се занимава со Гром Долина, согласувајќи во 2012 година да работат со НАС казино компанија во развојот на онлајн покер нуди треба да Калифорнија се легализира жанрот.Победа е, исто така, се вклучени со Бојд Игри и се развива казино стан за користење на Stardust бренд (види го претходниот InfoPowa извештаи).Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година online poker bill new york.
Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] online poker betting real money.