покер турнири на желка езеро

Нова палета на врвни NOVOMATIC игри опрема за меѓународни казино пазари беше лансиран во 2018 и сега ќе се видената во латинска Америка за прв пат во Перу Игри Шоу.Кои се случуваат на 20-21 јуни во срцето на Лима, PGS е gearing да биде нејзин најголем издание на датумот и NOVOMATIC ќе се направи standout презентација на нови кабинети, еден игри, мулти-игри и игра меша, како и за компанијата и поврзана прогресивна джакпот.На Стојат #58 во Перу Игри Покаже 2018, NOVOMATIC ќе покажат голем број на сосема нов гејминг опрема во латинска Америка.Нови кабинети PANTHERA™ 2.27 и PANTHERA™ Крива 1.43 ќе биде на истакнати екранот.На две-екран верзија PANTHERA™ 2.27 карактеристики директно напред дизајн и моќни перформанси, и во PGS ќе го претстави новиот НОВО ЛИНИЈА™ се Интерактивни Edition X играта се меша со десет водечки наслови кои вклучуваат Викинг & Змеј™, Амазон Дијаманти™ и Книга на Ра™ Храмот на Злато.На еден екран кабинет верзија PANTHERA Крива™ 1.43 има 43" крива екран со 4K екранот и обезбедува широк избор на еден и мулти-игра содржина.Во PGS, банка на шест кабинети, ќе ги презентираат шест наслови – Азиски Среќата™, Книга на Ра™ Мистика Богатство, Богатство на Тут™, Божица Зголемувањето на™, Вуду Среќата™ и Пирамида Среќата™ – сите поврзани со поврзана прогресивна џекпот решение Маѓепсана Среќата Поврзана Џекпот™, исто така, на шоу за прв пат во регионот.Широко популарни во Перу, како и низ латинска Америка и остатокот на светот, V покер турнири на желка езеро.

Дневна™ 2.32 кабинет се враќа во шоу, оваа година иам нов Impera Линија™ HD Edition 6, која е веќе добива во популарност во целиот регион, со мешавина на нови и класичната наслови како што се Сина Месечина™, Овошје Коцки™ и Книга на Ра™ делукс.Нејзината сестра кабинет, новиот V покер турнири атлантик сити 2021. Дневна™ Крива 1.43 ќе го направи своето деби во латинска Америка во PGS – подготвени да хит на пазарот со својата 43" крива екран во 4K и многу удобен V бесплатни бонус без депозит онлајн казино.

Шкорпија Стол, овој новиот кабинет ќе се претстави НОВО ЛИНИЈА™ Concurve Издание 4 со голем број на слотови кои вклучуваат различни карактеристики и Самостојни Прогресивна Джакпот.Област на говорница ќе биде посветена на Octavian myACP систем, сеопфатна казино систем за управување со тоа да е добро етаблирана и расте во латинска Америка, со проширување на опсегот на интелигентни модули.Скаларен решение следи сите казино кат активност и обезбедува детални сметководство и техничка анализа, како и екстензивно маркетинг способности и известување.Лоренс Леви, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Глобалната Продажба NOVOMATIC, рече: "Перу е еден од нашите најважни пазари во латинска Америка во однос на јачината на звукот и популарноста на нашите производи.Со ова на ум, ние сме убедени дека нашите нови кабинети и игри ќе ве молам нашите лојални играч база, како и жалба до нови пазари сектор, со возбудливи можности, бонус игри, самостојни прогресивна и поврзана прогресивна содржина." За NOVOMATIC На NOVOMATIC Група е еден од најголемите меѓународни производители и оператори на игри технологии и вработува околу 30,000 персоналот во светот.Основан од страна на претприемачот Професор Јохан F бесплатни бивол злато онлајн слотови. Граф во 1980 година, Групата има локации во повеќе од 50 земји и извозот на високо-технолошки електронски игри опрема и решенија за повеќе од 75 земји.Групата работи околу 270,000 игри терминали и видео лотарија терминали (VLTs) во својата некои 2,100 плус игри операции, како и преку изнајмување концепти.Низ своите бројни меѓународни подружници, на NOVOMATIC Група е целосно активни во сите сегменти од индустријата за игри и на тој начин нуди диверзифицирано Omni-канал портфолио на производот на своите партнери и клиенти од целиот свет.Оваа палета на производи вклучува земјиште базирани игри производи и услуги, системи за управување и за управување со готовина, онлајн/мобилни и социјални игри решенија, како и лотарија и обложување спортски решенија, заедно со голем број на софистицирани помошни производи и услуги.За повеќе информации ве молиме контактирајте: Мајк Робинсон Меѓународни Производ ПР & Media Manager NOVOMATIC Игри Индустрии GmbH [email protected] Мобилен: +43 664 88 290 721 Андреа Lehner Производ Маркетинг & ПР NOVOMATIC Игри Индустрии GmbH [email protected] Мобилен: +43 664 40 66 721 NOVOMATIC ГРУПА NOVOMATIC Игри Индустрии GmbH Виена Strasse 158 2352 Gumpoldskirchen Австрија, Европа Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre слободни се скрши на банката слот машина.