смарагд Bay одморалиште и казино Lapu-lapu град Cebu

Технологија и дигитален маркетинг фирма ќе врши демонстрации на надгради филијалата на управување платформа во Амстердам индустрија настан Монтреал, КК.Јуни 22, до 2015 – Приходи Пристап, една од водечките маркетинг-технологија компанија и добавувач на услуги за глобалниот iGaming индустрија и земјиште-врз основа казино сектор, најави дека тоа ќе биде изложен на нова, повеќе интуитивен верзија на својот наградуваниот филијалата на софтвер за управување на iGaming Супер Шоу, што се одржува од 23 до 26 јуни 2015 година во Амстердам, Холандија.Тимот на Приходи Пристап високи раководители ќе биде обезбедување демонстрации на ажуриран софтвер за дизајн во компанијата говорница за време на индустријата настан.Во насока на подобрување на корисничкото искуство (UX) на Приход Пристап платформа, софтверот промени вклучуваат чиста, модернизирани дизајн со мобилен-одговорно табла за двата оператори и соработници.Софтверот менија, исто така, се оптимизирани за да се подобри навигација меѓу ден-за-ден корисник активности.Во пресрет на новата платформа дизајн е официјалниот почеток, Приходи Пристап ќе биде демонстрација на нови можности на софтверот, која неодамна го освои својот трет последователни eGR Б2Б Филијалата Софтвер Награда, во iGaming Супер Шоу.Тим на компанијата директори ќе бидат извршување демонстрации во Кабина C40 на Амстердам RAI.Директорот на Клиентот Односи и градење Партнерства и Џени Лу, Филијалата на Услуги за управување Ален Petrilli, Менаџер на Технички Услуги Сара McAughey, Филијалата Маркетинг Тим Лидер Андреј Симпсон и Контролер Веи Zhang ќе биде претставуваат Приход Пристап заедно со илјадници делегати од стотина iGaming оператори и финансиски тргување брокери во Амстердам настан.iGaming Супер Шоу и Амстердам Филијалата на Конференцијата присутните кои посета на Приходи Пристап кабина, исто така, ќе имаат можност да влезат во нерешено за голем број на награди, вклучувајќи ги и iPad Mini 3 (16 GB Wi-Fi) Приходи од Пристап партнер Подготвени за Залог и iPad Mini 2 (32 GB Wi-Fi) од Среќа Streak, уште една компанија партнер смарагд bay одморалиште и казино lapu-lapu град cebu. "Оператори, финансиски тргување брокери и соработници кои се во iGaming Супер Шоу и Амстердам Филијалата Конференција сите ќе добијат шанса да ги тестираат-вози нашиот нов изглед-и-се чувствуваат платформа пред неговото официјално лансирање," рече Џени Лу, Директор на Клиентот Односи и градење Партнерства како да се укине забраната за казино. "Ние сме навистина возбудени за надградби, и ние сме сигурни дека делегатите во Амстердам ќе бидат подеднакво импресиониран." За повеќе информации во врска со платформата надградби или да закажете состанок со Приходите Пристап тим во iGaming Супер Шоу, ве молиме контактирајте Приходи Пристап.За Приходи Пристап Приходи Accessis технологија и дигитален маркетинг агенција сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи ги и традиционалните iGaming, друштвени игри, земја-базирани казина и онлајн тргување (Девизен курс, Бинарни Опции).Преку наградуваниот софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на перформанси маркетинг кампањи низ сите стекнување канали.Како дел од континуираната на софтвер и услуги, иновации, Приходи Пристап материјали заштитен рекламите технологија, мобилни следење и дигитален маркетинг услуга портфолио, вклучувајќи SEO, платени за пребарување, социјални медиуми, веб-дизајнот и содржината на маркетинг.Приходи Пристап е водечки провајдер на филијалата маркетинг услуги, проширува своите филијалата мрежа се состои над 25,000 филијали низ сите игри verticals.Приходи Пристап партнери вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор , Близнак Spires, PKR и Совршенство.Неодамнешното проширување во американскиот пазар, го видел покрај тоа на Њу Џерси е Betfair Казино и Borgata Хотел Казино и Спа.Контакт Информации Приходи Пристап Притиснете Соба +1-514-849-8595 www.incomeaccess.com [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се стави на pmu покер francais.