временски слот (time Slot значење во областа на сметководството

Неколку недели по покер играч Ренди Dorfman објави 'дали Сте Виделе' ја објавите на Твитер, поранешниот Светски Покер Турнеја Еден е да се Види ѕвезда, Мет Marafioti, resurfaces на Социјалните Медиуми објаснувајќи дека тој има само бил на кампување патување.Јас последен пат го видов Мет Marafioti во јули 2015 година. Сум бил на чекање за седиште во готовина игра во Рио кога тој раце ми куп на чипови и ми рече да имаат одлично време во табелите.Јас мислев дека тој беше јасно demented.И тогаш тој ми рече дека и тој сакаше моите работи временски слот (time slot значење во областа на сметководството. Ok (ок).Тој продолжи да ми каже дека повеќето од она што сум го напишал беа ѓубре; тој не се согласувам со повеќето од моите ставови, мислата ми беше ореви, но восхитуваат на начин ми беше до пред околу нешта.И тогаш сфатив тој беше сосема обични.Отсекогаш сум се допадна Мет и оттогаш јас разговараше со него во 2012 година, па бев малку загрижен, кога на јули 12 Ренди Dorfman објави твит кој гласи: "Важно!!Ако некој го видел Мет Marafioti ве молиме контактирајте ме.Не се слуша од од јуни & семејство е крајно загрижени временски слот (time slot значење во германија. Plz rtwt." Се чинеше дека е доволно сериозна.Неговите родители биле загрижени, Лас Вегас полициска станица беше вклучен и Приватниот Детектив, исто така, е најмен да го најдам.Се чинеше како да е на Јоханес Strassmann одново сите повторно.И тогаш тој повторно се појави на Твитер кажувам сите да се земе chill pill; тој бил на кампување, не го имаат ментална болест, и дека Ренди Dorfman не е негов пријател и бил збунет за тоа зошто тој би загриженост себе со своето семејство се работи.?Dorfman реагираше на твит од која се наведува дека тоа е "многу јасно Мет страда тешка ментална болест "и дека" тој се 'ОЧАЈНО се' треба помош пред велејќи дека тој се вклучени во барање на Marafioti семејството временски слот (time slot значење во кинески. Marafioti реагираше со создавање на видео на YouTube објаснувајќи дека тој добил $65,000 од неговите родители од авансно на куќата и одлучи да ја напушти покер, бидејќи тоа е "многу seedy, еднострани' заедницата.Тој, исто така, зборува за неговиот однос со Дрејк, наводите дека тој е страдаат од ментална болест, и се прашуваат зошто луѓето во покер заедница се обидува да му помогне ", кога тој нема пријатели во покер" особено Ренди Dorfman кој е "Еврејски мафијаш".Јас речиси заборавив.Тој акции на целата работа, а тоа е неговиот најдобар Спајдермен впечаток.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre нови казино во њујорк државата.