кула казино кули Punta Del Este

Снабдувач ЗНАМЕ најави својот прв започне во Канадскиот онлајн игри на пазарот.Спарување со Онтарио Лотарија и Игри Корпорација, друштво Златното Победи слот е сега живее преку Лотарија онлајн игри сајт, OLG.ca.ЗНАМЕ вели дека повеќе игри ќе бидат додадени во текот на следните неколку месеци и се очекува Капитални Добивки, Вегас Купишта и Bonanza Експлозијата да се забавува лотарија фанови колку како земја-врз основа на оние низ Северна Америка.Дејв Pridmore, OLG Главен Дигитални и Стратегија Директор, рече: "Ние се стремиме да им даде на нашите OLG.ca клиенти enhanced избор и пристап до нови, свежи, врвни игри во безбедна и сигурна онлајн средина, и ние сме убедени ЗНАМЕ ќе им помогне избави дека за нашите играчи."Воведување на нови дигитални снабдувачи како ЗНАМЕ на Онтарио ни овозможува да ја испорача искуства нашите играчи сакаат, додека одржување на оние долари во нашата провинција, во корист на Ontarians.Тоа е она што ги поставува нас за разлика од конкурентите."ЗНАМЕ EVP Операции, Мет Reback, додаде: "Ние сме возбудени за нашиот прв онлајн започне во Канада и со нетрпение очекуваме да продолжи да дава повеќе игри во OLG е интернет игри сајт, OLG.са, во текот на следните неколку месеци."OLG е силен партнер и поддржувач на ЗНАМИЊА во земјата-врз основа на казина, и ние со нетрпение очекуваме да се проширување на нашите односи со нашите расте библиотека на онлајн игри содржина."На Онтарио Лотарија развива игри за забава за провинцијата Онтарио и исто така управува со земјата-базирани игри објекти.ЗНАМЕ извршен ДИРЕКТОР Дејвид Лопез учествуваше во Коцкање Insider е НИ извршен ДИРЕКТОР Посебни минатата година. кула казино кули punta del este.