слот Vlt на слободни голема

На LeoVegas Групата го промовира својот нов велика БРИТАНИЈА спортски обложувања фокусирани бренд, BetUK.com.Онлајн оператор неодамна го промовира својот sportsbook 2.0 и нов дизајн за LeoVegas.com, потег кој е сега се го здружил со велика БРИТАНИЈА спортски обложувања rebrand преку своите Ракетни X подружница.Како велика БРИТАНИЈА пазар е еден од најголемите во светот, LeoVegas верува дека тој нуди можност да се создаде дополнителни брендови кои се во можност да се привлечат различни купувачи видови.Претходно, компанијата има, тврди дека овој потег ќе им помогне да се подобри своите мобилни позиција, како и зголемување на нејзината competiveness во спортско обложување на пазарот слот vlt на слободни голема. Gustaf Hagman, LeoVegas Група извршен ДИРЕКТОР, рече: "BetUK.com е премиум домен со многу силна врска профил кој ги рангира високо на Google и другите пребарувачи.Тоа е еден многу интересен потег, и јас сум убеден дека тоа ќе биде голем успех со силен и одржлив раст." Во рамките на подготовките за новиот бренд започне, BetUK.com веќе внесени во кошула спонзорски договор со фудбалски клуб Swansea Градот за да помогне во зголемување на бренд профил и асоцијација со спортски обложувања.Снабдувач SBTech е избран како на услуги за Ракета X за голем број на велика БРИТАНИЈА-соочува сајтови слот преку pulsa без бери прима potongan.
LeoVegas се применуваат за коцкање и обложување спортски лиценца во својата родна Шведска претходно овој месец, продолжува својата "стратегија за проширување" на постигнување на приходите од €600m ($691m) и EBITDA од €100 ($115m) до 2020 година. слот преку pulsa telkomsel без бери прима potongan.