како да се победи 2.7 во Huuuge казино

Grosvenor Казино велика британија се очекува да додадете минимум 20 нови работни места за своите постоечката работна сила од 114 по завршувањето на сегашната £3.4 m преуредување, кој се очекува да заврши во Март, според Нотингем Пост.Казино е воден од Grosvenor Казина, која работи 53 коцкање сцени низ Велика Британија, е во сопственост на сопственост од страна На Ранг Група (ЗАКОН: RNK) и се очекува значително да се подобри гејминг искуство на punters.Коментирајќи во врска со реновирање, казино е генерален менаџер Daren Брајан, наводно, рече: "Не само што ќе ја оваа инвестиција ни овозможи да се обезбеди исклучително гејмерски искуство за двете нови и стари клиенти, но тоа, исто така, ќе се создаде важна работа можности за локалната заедница." Распоредот на казиното, кој се наоѓа во Слугинката Маријан Начин, ќе биде конфигуриран така што игри област и рекреација простор е посебна.Дизајнот ќе им овозможи на клиентите да се скрши од коцкање на игри маси или слот машини и уживајте во живо забава во една сосема поинаква област на казино.Планови вклучуваат подобрување на слотови област, заврши со интегриран VIP машини, да се наоѓа во главниот казино, заедно со пет нови игри маси, што ќе им овозможи на клиентите да изберете од поширок спектар на коцкање.Покрај тоа, punters ќе биде во можност да уживаат во светлина каснувања и пијалоци menu (мени) во нова современа бар, како и бесплатен Wi-Fi.Вториот насочени кон привлекување на клиенти за социјална се средби и бизнис средби.Дополнително, нов спортски дневна со ВИП седишта, 100 инчен ТВ екранот, и голем фаза ќе бидат додадени, според извештајот.Живеат игри ќе биде привремено затворена во четврток, февруари 23, но остатокот од казино ќе биде целосно оперативен.Казино ќе го прослави својот гранд повторно отворање во април. како да се победи 2.7 во huuuge казино.