хилтон Lac Leamy промоции казино

Ganapati Малта ќе биде изложена во Обложување на Фудбалот (BoF) оваа година за прв пат како дел од една година додека трае договорот за партнерство со SBC Настани.Договорот го гледа Ganapati спонзорирање и Азија – се уште се водечки на начин во глобалната обложување на пазарот на седницата и В-Ниво Вечера во Кенсингтон Покривот Градини на 3 Мај.Ричард Hogg, Директор на Ganapati Малта рече, "јас сум бил редовна свој претставник на разни SBC Настани во текот на годините и тоа што беше очигледно одлука за нас да се направи за да стане дел од оваа утврдени конференција.Таму е одличен листа на високо-квалитетни звучници и делегати, кои сигурно ќе се обезбеди содржина е врвот во класата.Јас лично нетрпение очекуваме да се поздрави сите да го нашиот штанд, каде што ќе се даваат демонстрации на нашата нова возбудлива слот за игри.".Расмус Sojmark, извршен ДИРЕКТОР на SBC Настани додава, "Ние го поздравуваме Ganapati да BoF, секаде одат тие се чини дека постои воздух на возбуда и енергична застане." Ganapati ќе добредојдовте дискусии со Повисокото раководство и Казино / Производ Директори и да разговараат за тоа како тие се во можност да им помогне на вашиот постоечки или нов бизнис.Посета на Група COO, Mitsuya Fujimoto, Ричард Hogg и тимот на BoF 2017 Стојат 4, Chelsea Football Земјата, Може да 3-5 www.ganapatilmata.com За Ganapati Малта Ganapati Малта е снабдувач на високо квалитетни, забава фокусирана на онлајн казино содржина за меѓународни индустријата за игри.Основана во 2016 година, со група на искусни претприемачи од светот, Ganapati Малта материјали онлајн игри на пазарот со наслови кои ги комбинираат најдобрите Јапонски игра логика и дизајн со уникатна забава елемент.Дел од Ganapati Група и со канцеларии во Токио, Лос Анџелес, Лондон, Малта и Естонија, Ganapati игри искористување на услуги контакти преку забавната индустрија и функција лиценцирани IP од меѓународно-признаените на студија заедно со сопствената куќа studios хилтон lac leamy промоции казино.

Ganapati Малта во моментов е во процес на лиценцирање процес во Малта и во велика БРИТАНИЈА, со понатамошни планови да се прошири низ регулирани пазари во светот.За Mitsuya Fujimoto Mitsuya Fujimoto е извршен ДИРЕКТОР на Ganapati Малта, меѓународни снабдувач на иновативни и забава-се карактеризираат онлајн коцкање игри вилијам хил казино клубот промо код постојните корисници. Fujimoto претходно работел низ забава индустрии, промовирање на некои од Јапонија е најдобро продаван музичари на глобално ниво и воспоставување на неговата сопствена музика и телевизија агенцијата.За Ричард Hogg Ричард Hogg е директор на Ganapati Малта.Тој е гејминг индустријата ветеран чија кариера во сектор се користи за три децении и три континенти.Тој започна голем број на успешни sportsbooks во Азија пред развој на Superodds бренд во велика БРИТАНИЈА пред стекнување Centrebet.Тој, исто така, претходно работел за Внатрешноста Игри со Playtech пред да стане директор на Ganapati Малта во 2016 година вилијам хил казино клубот промо код. Ganapati (Малта) Limited London Канцеларија на 1-ви Кат, 6-8 Стандард Место, Rivington Street, London, EC2A 3BE Тел: +44 (0)20-8004-0888 е-пошта: [email protected] Веб: www.ganapatimalta.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre вилијам хил казино клубот промо код вип.