куќи за продажба во близина на казино Rama

Така Париз Хилтон е во проблеми со законот.. куќи за продажба во близина на казино rama. повторно.Полицајци во Лас Вегас влечат над својот ноќен клуб-управување со дечко Escalade по забележи мирисот на тенџере чад wafting од отворениот прозорец, и следните претрес на возило, наводно, се појавија мала количина на кокаин во чанта.И покрај тоа што единствениот женски во возилото, Париз е, наводно, тврдејќи дека чанта не беше нејзината.Еј, the "it ain ' t рудникот" одбрана работел до совршенство кога таа беше фатена со плевел во Јужна Африка за време на Светското Првенство, па јасно тоа е вреди да се обидува тука брегот на слоновата plage казино sainte maxime. ("За последен пат, тоа не е bong, тоа е ебат vuvuzela!") Единственото прашање што останува е кој на голема здрав мажи кои исто така беа во Escalade се случува да бидат сигурни доволно во неговата машкост да бара малку Louis Vuitton број беше сопствен додаток.Додека Париз' impish и непокајаните насмевка во својот последен mugshot несомнено ќе предизвика сите видови на "лоша улога модел" теми во оваа недела е недела богослужбите, таа е проклето добро улога модел, ако вашата цел е да се изгради силна светски бренд.За некој друг, ова би можело да биде кариера завршува инцидент, но од Париз' кариера се состои од, и, се Париз, таа несомнено ќе најдат начин да го вклучите ова за да го нејзината предност.Еј, ако ништо друго, таа најмалку доби светските медиуми се зборува за нешто друго освен Милиони денари (Бела) Човек Март во Вашингтон.Ако тоа не е сосема моќ, јас не знам што е. колибата на имот во близина на казино rama.