онлајн казино без Депозит бонус вулкан

Покер логистика и забава облека Главниот Настан Патување е додадена на Супер Оџакот покер турнеја на своите расте колекција на односите.Главниот Настан Патување (СРЕТНА) е потресена раце на договор со кој ќе ги види нив да стане Официјален Туристички Партнер за Супер Оџакот покер турнеја.На Airbnb/Кајак на покер светот ќе добие право фаќате за бизнис помагајќи им на играчите да се намали нивната overheads за турнејата е следниот турнир во Коста Дел Сол.Супер Оџакот покер турнеја планира да одржи шест настани во Казино Torrequebra во Малага.Новото партнерство почнува 23-26 февруари, со €170 купи-во, 30,000 почетна магацинот, 30/40 минута ролетни турнир.Казино, исто така, вети некои сочни готовина игра акција.Играчи заинтересирани во која се натпреварува во февруари настан, или било која од другите пет настани во календарот, треба да се јавите ИСПОЛНЕТИ.На one-stop shop покер курирска служба на видови нуди помош се со вашите патување барања, како и нудење на некои големи хотелот се занимава.Тие се уште се во процес на работа со трети лица да го испорача на Сите-Во пакет каде патување, хотел & buy-во се успеа во една трансакција.Се СРЕТНАЛЕ е USP е нивната флексибилност.Ако не видите ништо на мени, а потоа да им даде повик, и тие ќе го решите вашиот проблем.Супер Оџакот покер турнир, исто така, посети Казино Torrequebra 4-7 Може, 22-256 јуни, 21-24 септември, 19-22 октомври, и 14-17 декември.Супер Оџакот на Гибралтар Супер Оџакот покер турнеја, исто така, виси надвор во Гибралтар.На 5-Ѕвезда Sunborn Супер Јахта Hotel & Resort ќе биде домаќин на три настани: 16-19 Март, 24-27 август, и 16-19 ноември.Форматот е иста како и на настани планирани за Коста Дел Сол иако во многу помали размери.Првиот Гибралтар нога е веќе минато со германскиот играч Марсел Schutt врвот на полето на 105 учесници да победи на г 5,000 првата награда.Исто така можете да очекувате Супер Оџакот покер турнеја да објавиме некои велика БРИТАНИЈА датуми во текот на 2017 Сезона.Две години биле избришани од таблата на живот, бидејќи поранешниот Европски PokerTour (EPT) Главниот Настан второпласираниот, Фрејзер McIntyre, стекнати се СРЕТНА од ко-основач Ворен Kwie, за некоја непозната цена.Од тогаш, McIntyre и неговиот тим има зацврсти себеси како Службено Патување Партнер за Готовина Игра Фестивал, Genting Покер Серија, Grosvenor Велика Британија Покер Турнеја, и Светот Покер Турнеја, како и нудење на играчи неверојатни се занимава за Светската Серија на Покер во Лас Вегас.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre онлајн казино без Депозит бонус вулкан.