како да се намали неговото место во челик

Услуги EveryMatrix имаат потпишано до казино оператори Гуру Игра како да се намали неговото место во челик.

Договорот ќе видите Гуру Игра мигрираат нивните постоечки живеат и RNG казино да EveryMatrix гејминг менаџмент и обработка на уплатата платформа, GamMatrix како да се намали неговото место во иверица. Овој потег ќе им овозможи на Гуру Игра да се направи употреба на EveryMatrix е неодамна претстави Казино Мотор решение која обединува повеќе од 700 игри од различни производители во еден паричник вистински пари покер стан во британија.
Гуру Играат сега поставен да започне suite на казино производи, вклучувајќи игри од Нето-Ent, Microgaming, IGT, Betsoft и OMI Игри, како и Еволуцијата е живеат дилер казино. EveryMatrix извршен ДИРЕКТОР Ebbe Groes рече: "Тоа е високо ценет и секогаш се од значење за нас кога добро познат бренд и влијателни оператор како Гуру Игра, работа со значителни количини, се движи до EveryMatrix платформа." Henrik Piski, Гуру Игра MD, додаде: "Гуру Игра е со нетрпение очекувам да има сегашната придонеси се пресели на наградуваниот EveryMatrix платформа која ќе резултира во поширока понуда на игри искуства и дополнување на мобилни игри искуство." вистински пари покер стан тексас.