хард рок казино уметничка галерија

S.регионален племенски казино оператор Mohegan Племенски Игри Орган, познат како Mohegan Сонцето, и Јужна Кореја е Incheon Меѓународниот Аеродром Корп (IIAC) во вторникот најави еден договор да се развие casino resort (на сликата во уметникот впечаток) во близина на земјата град Сеул хард рок казино уметничка галерија. Ние со нетрпение очекуваме да проширување на уникатен Mohegan Сонцето бренд, се фокусираше на сигурен угостителство и гости искуство, да [Јужна] Кореја и обезбедување на нова глобална база на клиенти во еден-на-еден вид, мора да ја посетите дестинација," Боби Soper, претседателот на Mohegan Сонцето, се вели во соопштението.ut операторот неодамна беше неуспешен во своите обиди да победи казино лиценците во Масачусетс и Њујорк.ohegan Сонцето е да се биде придружуван од Miura Стопанства Азија – познато како мулти-цел инвестиција возило фокусирани на игри, хотел и на храна и пијалаци активности во сад и Азија – како дел од тимот за развој, е во соопштението е наведено.ne на компаниите беше Јужна кореја казино оператор Гранд Кореја Слободно Co Ltd, познат како GKL, филијалата на Кореја Туризам Организација, Јужна Кореја е официјална туристичка агенција.Друго е Macau junket оператор Tak Чун Група.onaco во моментов е еден-сопственост на операторот, водење на Aristo Меѓународни казино хотел во Lao Cai, во близина на Виетнам северна граница со Кина.Компанијата е стекнување на Ѕвезда Вегас Одморалиште и Клуб, казино на имотот во Poipet, Камбоџа, но, договорот се соочува со одложувања, според Donaco. покер на интернет dinheiro вистински португалија.