покер Posiciones En ла меса

Man Utd v Запад Brom Man Utd – 290 Запад Brom +850 Нерешено+385 слабост на Обединетите е нивната неможност да се прекине организирани одбрани, и тие не доаѓаат повеќе организирани од Тони Pulis страна.На Baggies ќе парк на пословичен автобус во Old Trafford и со играчи од ilk на Zlatan Ibrahimovic, Ander Herrera, и Павле Pogba недостасува преку суспензија и повреда што може да се види ова се врзуваат крај во проституција ќорсокак.Запад Brom закрепна од две дробење порази против Кристал Палас и Everton да го победи Арсенал дома во последната прошетка, но, дури и без Крис Smalling и Фил Џонс, кој исто така се повредени, јас не може да се види Запад Brom имаат она што е потребно за да се постигнат повеќе од еден гол во оваа.Моето Предвидување – 1-1 нерешено.Лестер v Stoke Лестер Настани Stoke +285 Нерешено +240 Лестер Сити има трансформира својата сезона од непопуларни грабежот на Claudio Ranieri.На Шампиони се доби сите четири натпревари под водство на скратено работно време менаџер Крег Шекспир, вклучувајќи заклучување до лежај во четврт-финалето на Лигата на Шампионите.Но, имаше причина што Лестер падна на работ на испаѓање зона пред тие да се погледна во огледало и се разбудив ебам.Самозадоволство.Тие добија премногу големи за своите чизми.Тие почнале да веруваат возбуда.И ова е причината зошто јас мислам дека тие ќе го изгуби во оваа игра покер posiciones en ла меса. Ливерпул – 56 5. Watford v Sunderland Watford -120 Sunderland +475 Нерешено +295 Она што мора да се победи игра и за двете страни покер базен маса конверзија врвот.
Middlesbrough е во tailspin.Тие се managerless, не може да се држиме топката во задниот дел на нет, и bookies веруваат на нови и неизпробван Џонатан Woodgate може да биде следниот gaffer.Боро има само постигна 20 голови цела сезона, но тие се прилично measly во задниот дел.Тие врши добро за време на нивниот 3-1 пораз против Man Utd, и ако тие се задржи таа форма, тие може да стиснете нерешено.Моето Предвидување – ниска постигнувајќи нерешено.Арсенал v Човек Град Арсенал +205 Човек Градот +125 Нерешено +260 Тоа кажува нешто за Арсенал тековните проблеми кои тие не се омилени во оваа врска.Земете ФА Купот врски од не-лигата опозицијата надвор од чорба и си замина со рок на четири порази и 16 цели се согласија.Спротивно на тоа, Пеп Guardiola страна е непоразен во нивната последните седум Премиер Лигата игри.Тие имаат освоено 10 од 14 далеку игри.И тоа е зошто bookies ги како омилени, и јас сум склон да се договорат.Моето Предвидување – Човек Град далеку победи.Недела, 30 Тела Ливерпул v Everton Chelsea v Кристал Палас, Man Utd v Запад Brom Лестер v Stoke Watford v Sunderland Burnley v Втори Силите против Вест Хем Southampton v Bournemouth Swansea v Middlesbrough Арсенал v Човек Град Премиер Лигата Табела 1 покер por интернет dinero вистински. Everton – 50 8 покер позиција под пиштол. Вест Хем – 33 13 она што не слотови значи во dayz.

Stoke – 36 10 она што го направи табела предмети се направи во важност покер. Watford – 31 15.
Bournemouth – 33 12. Втори – 59 3 она што не слотови платите.