места за јадење во близина на четирите ветрови казино

ГМ Одморалишта, матичната компанија на Макао-базирани MGM Кина Holdings Ltd, се скрши во земјата во Март на своите MGM Спрингфилд проект во Масачусетс, во сад.ГМ Установи не јавна презентација за тоа како и зошто MGM Спрингфилд дизајн се има променето во последните четири месеци.редизајн беше јавно претходно оваа година, при што хотел во MGM Спрингфилд ќе се намали од 25-катната кула на шест-катната зграда, и се преместени во рамките на сајтот.На нова локација за хотелот првично биле наменети за станови да се продаваат на јавноста, но такви недвижности сега ќе се пресели надвор од казино стапало, според MGM Места места за јадење во близина на четирите ветрови казино. #8220;Ние сме многу горди на MGM Спрингфилд е подобрен дизајн.Нашата посветеност кон Градот Спрингфилд, регионот и Заедницата никогаш не wavered," Бил Hornbuckle, претседателот на MGM Установи, се вели во соопштението.ГМ Места е закажана за да претстави сеопфатна цена и дизајн анализа на Масачусетс Игри Комисија на 3 декември колку е плата на казино продавач во филипини. Новиот план мора да се уште се добие одобрување од локалните власти пред се движи напред со дизајн за одобрување, фирмата рече. колку е бањата во моторни град казино.