'рѓа разбојник камп коцкање шансите

Приходи Пристап станува склопот на филијалата на софтвер провајдер на iGaming стратегиски консултации Монтреал, КК.Февруари 2017 – eGamingServices, Лисабонскиот-со седиште игри консултации со фокус на новите пазари во латинска Америка, суб-Сахарска Африка и Европа, најави клиент упатување партнерство со Paysafe е филијалата софтвер услуги Приходи Пристап.Според договорот, eGamingServices ќе формално препорачуваме Приходи Пристап' наградуваниот филијалата платформа на своите онлајн коцкање партнери.Основана во 2010 година и со канцеларии во Малта, Чиле, Бразил и Уругвај, како и Португалија, eGamingServices обезбедува стратешка поддршка на iGaming оператори кои бараат да се прошири во нови и пазарите во латинска Америка, суб-Сахарска Африка и Европа.Компанијата исто така нуди оператори внесување на пазарите на широк спектар на маркетинг, ЦРМ и UX услуги скроени да ги задоволат можностите и предизвиците на овие специфични региони.eGamingServices ќе препорача Приходи Пристап' филијалата платформа, која има освоено eGaming Преглед е Б2Б 'Филијалата Софтвер' Награда за последните четири години директно, заедно со своите рекламите алатка за следење на дополнителни стекнување канали 'рѓа разбојник камп коцкање шансите. Tiago Almeida, извршен ДИРЕКТОР на eGamingServices, рече, "Изборот на филијалата на софтвер, услуги за нашите клиенти може да доверба е од витално значење, па во партнерство со Приходи Пристап е логичен избор, со оглед на нејзината сигурен углед во глобалната iGaming индустрија.Платформата е гео, јазик и на другите насочување на способностите и Стан Следење решение ќе бидат од суштинско значење за нашите клиенти кога тие ги промовираат своите брендови да играчи во повеќејазични и повеќе мобилни пазари на латинска Америка, Африка и Европа." Лоренцо Пелегрино, извршен ДИРЕКТОР на Дигитални Паричници и Приходи Пристап во Paysafe, рече, "iGaming пазари на латинска Америка и Африка, како и развива Европските пазари, како што се Португалија се очекува да расте значително во текот на следните неколку години, па ние сме возбудени да се здружат со стратегиски консултации со значајно присуство во овие региони.Нашето партнерство со eGamingServices е еден елемент во нашата поширока стратегија за да продолжиме со нашата експанзија во овие пазари во 2017." Пелегрино додава, "Ние сме длабоко посветени за разбирање на одредени нијанси и потребите на различни пазари.Додека ние се консолидирање на нашата силна позиција во iGaming решенија за новите пазари со нашите NETELLER и Skrill дигитални паричници, ние сме, исто така, проширување на нашиот дофат и релевантноста во и надвор од просторот со нашите Приходи Пристап филијалата на софтвер." За повеќе информации за eGamingServices упатување партнерство со Приходи Пристап, ве молиме контактирајте eGamingServices.За eGamingServices Основана во 2010 година и врз основа на португалски град на Лисабон, eGamingServices исто така има канцеларии во Чиле, Бразил, Малта и Уругвај.Компанијата им помага на игри оператори во светот да се редефинирање на нивните производи и да се најде нивниот клиент онлајн или во мало канал на некои од регионите со најголем потенцијал во индустријата: латинска Америка, Европа и Африка.eGamingServices создава ефективна и ефикасна проекти за да се помогне оператори најдете повеќе клиенти и генерира повеќе приходи, заедно со возење работење во име на клиенти.Контакт Информации Tiago Almeida извршен ДИРЕКТОР eGamingServices е-пошта: [email protected] Tel.

+351 213 081 671 Веб-страница: https://www.egamingservices.com/ За Приходи Пристап Основана во 2002 година, Приходите Пристап е технологија на компанијата, филијалата мрежа и дигитална маркетинг агенција, сервисирање на глобалната игри на пазарот, вклучувајќи регулирани iGaming, друштвени игри, земја-базирани онлајн казина и финансиски тргување (девизен курс, бинарни опции).Преку своите наградуваниот маркетинг софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на маркетинг кампањи низ сите дигитални и офлајн канали.Во септември 2016 година, Приходите Пристап беше купена од страна на Paysafe Група, компанијата зад дигитален паричник брендови NETELLER и Skrill.Приходи Пристап е да се соработува со над 300 игри брендови во светот.Овие вклучуваат: Betfred, Гала Интерактивни, Корали, Sportingbet, Небото Обложување & Игри, PMU, Jackpotjoy, Стен Џејмс, Залог Виктор, TwinSpires, Цезар Интерактивни, PKR и Совршенство.За Paysafe Paysafe обезбедува дигитална плаќања и трансакции поврзани со решенија за бизнисите и потрошувачите ширум светот 'рѓа разбојник камп коцкање скрипта. Paysafe е редефинирање на плаќања преку овозможување брз, лесен и безбеден начин да платат пред да се исплати сега и да платат подоцна преку своите дигитални паричници, припејд решение, обработка на уплатата и издавање на картичка, и стекнување на производи и услуги.Ние веруваме дека на секоја точка на секои плаќање треба да бидат релевантни, едноставна и сигурна.Со две децении искуство, Paysafe е доверлив од страна на трговците и купувачите да се движат и да управувате со пари преку повеќе од 100 плаќање видови и 40 валути. Paysafe нуди мулти-платформски производи, со акцент на новите плаќање технологии, вклучувајќи мобилен. Paysafe е сосема портфолио вклучува NETELLER® и Skrill®, MeritCard, paysafecard®, payolution®, Приходи Пристап и ФАНОВИ Забава 'рѓа разбојник камп коцкање стратегија.
Paysafe груп плц акции се тргуваат на Лондонската Берза под симболот (ПЛАЌА она што се случило да уживаат казино. L).За повеќе информации, посетете ја: www.paysafe.com. Contact Информации Ли-Ен Johnstone Потпретседател на Развој на Бизнисот и Маркетинг Приходи Пристап +1-514-849-8595 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://incomeaccess.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.