Im онлајн казино Geld Verdienen

Тони G стане членка на Европскиот Парламент, како неговата Либерална Партија добива две седишта за прв пат во нивната историја.Тони G е избран како член на Европскиот Парламент, по неговите про-Европска Либерална Партија освои две седишта, со PokerNews основач држи најголем број гласови.Се верува дека повеќе од 400 милиони луѓе гласаа во 8 парламентарни избори да се одржи, бидејќи гласањето почна уште во 1979 година, и Тони G сега ќе служи петгодишен мандат што речиси сигурно става на него на покер рамка за во блиска иднина im онлајн казино geld verdienen. "Денес, ние се запиша во историјата во литванија политика," Тони G реков на асошиетед прес", За прв пат Либералите имаат освоено две места во Европскиот Парламент.Мојата искрена благодарност оди кон сите гласачи, оние кои помогнаа ме на патот!" Според Литванија Трибјун, основачот на PokerNews и TonyBet, беше најбогатата кандидат за да се учествува на изборите, во Литванија, со прогласена средства од над LTL 93 Милиони ($36.7 м), и Либералната Партија, исто така беше најбогатата партија.Тоа е неверојатен пораст за слава за Тони G, кој прв ја искажал својата намера да се кандидира за статистика назад во октомври 2013 година, и беше член на литвански Олимписки тим што беше paraded на церемонијата на отворањето, во Лондон, се врати во 2012 година imac 27 колку ram меморија слотови. "Мислам дека литвански политиката потребите на нови луѓе и нови крв, и јас сакам да се промени политиката," Тони G кажано PokerNews назад во октомври.Вкупно 216 луѓе трчаа за места, и новиот парламент ќе се сретне со 1-3 јули, кога новиот Претседател и 14 Заменик-Претседатели ќе биде избран.Новиот претседател на Европската Комисија ќе биде објавен на 14-17 јули.Гласини има дека Тони G беше избран за смирување на Европската грижи дека Русија може да се запали втората Светска Војна.Човекот јаде Русите за појадок imac 27 5k ram меморија слотови. "Се почувствува моќта на бебето, може да се чувствувате мојот моќ." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre im онлајн казино schnell geld verdienen.