Im онлајн казино Schnell Geld Verdienen

Резултатите од Chartwell Игри последните финансиски резултати беа помалку од импресивен благо речено im онлајн казино schnell geld verdienen. Q1 2011 резултатите не се точно се направи секој ден и беа истакнати од страна на загуби и нето загуба за три месеци што завршува на 31 Јан 2011 во $1.9 m; зголемување дека изнесува $796k разлика за истиот период пред една година.Компанијата има вклучен брзини со нов извршен ДИРЕКТОР, откако поранешниот извршен ДИРЕКТОР Дан Филипс се спуштил од својата улога да ги извршуваат други можности за работењето страна на iGaming индустрија.Филипс поминал 8 години, работејќи во онлајн игри поделба на Гала Корали, вклучувајќи ја позицијата на игри директор, но беше само ДИРЕКТОР за Chartwell за малку повеќе од една календарска година по преземањето на улогата на извршниот ДИРЕКТОР во јануари 2010 година како да го отклучите оружје во блек џек скривам. "Ние сакаме Дан добро за иднината, и му се заблагодарам за придонесот кој тој го има направено за компанијата", вели Дејв Acorn, Chartwell е главниот оперативен директор кој ќе биде преземањето Филипс ден-за-ден улога додека имиња на замена.Ова доаѓа во време кога Chartwell Игри се обидува да го најде својот нов правец.Тоа може да се најде со своите најнови лансирањето на својата 25-линија слот игра.Клинтон Започне, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Развој на Софтвер на Chartwell држави во пуштањето, "на Оваа нова технологија, е најнов чекор во Chartwell е стратешки план за да се продолжи да се фокусира на својата возбудлива онлајн казино нуди и зголемување на обемот на играта излез во текот на 2011 и надвор од неа како да го отклучите зголемување на слотови во splatoon 2. RGD можат да се интегрираат директно со Chartwell Игри Платформа и врвот на трети лица игра содржина, така позиционирање Chartwell да преземе водечка улога во обезбедувањето на Платформа како Сервис решенија за iGaming индустрија." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да го отклучите тешко режим казино heist.