не слот нигерија Swap телефони

Тоа е сите системи одат за Тони Fung е $8 милијарди Aquis Големиот Корален Гребен проект, освен за една работа—казино.Во петок, Австралиските медиуми објавија дека во Хонг Конг-базирани игри магнат има конзервирана своите планови за да додадете предводник на казино на проектот, сега за сега барем.Локални вести штекер sbs.com.ау, цитиран Квинсленд Благајник Кертис Пит велејќи дека програмерите ќе ги повлече своите Integrated Resort Развој (IRD) барањето дека е потребно да се добие казино лиценца од владата.Пит рече дека со казино апликација надвор од патот, на програмерите да се фокусираат на поднесување на планирање requisites и изградба на првата фаза на проектот како почетокот на следната година не слот нигерија swap телефони. "Владата го има прифатено дека Aquis Група не бара да остане во integrated resort процесот на развој за да се види ова развој напредок.Јас разбирам дека промената на условите на пазарот, ќе видите промените во дизајн концепт," Пит рече, според Сиднеј Морнинг Хералд како бранови работа во покер. Aquis одлука да се откажете го остави отвор за нова лиценца апликации во државата Квинсленд.Пит рече Aquis се уште може да се применуваат ако лиценца се уште е на располагање во иднина, но "нема да има повластен предвид" за казино оператор.Само неодамна, Aquis најави дека таа има затворен договор со две Кинески групи кои ќе се обезбеди развој и финансиска поддршка на нејзината Територија проект.Долгоочекуваниот Aquis Големиот Корален Гребен проектот на Yorkeys Knob беше планирано да се крајбрежниот појас кој се наоѓа северно од Cairns претворена во колосална интегрирани одморалиште.Според извештаите, Aquis планира да изгради 4,000 луксузен хотелски соби на платформа над серија на лагуни за време на првата фаза на развој, која е закажана за 2017 како еверест начин на работа.

Портпарол на Aquis кажано Сиднеј Морнинг Хералд дека казино развој во Cairns не ја отфрли можноста уште, но компанијата сака да се фокусира на градење на хотел дел сега за сега како фудбалски коцкање броеви работа. "Наш приоритет е унапредување на недвижности одобренија за проектот и се надеваме дека ќе имаме овие направено од страна на крајот на годината," на портпаролот рече, според вести штекер.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како fansign начин на работа.