Jeux Gratuits Sans Telechargement казино машина Sous

Ако има едно нешто bettors треба да се научи до сега особено по Каубои вознемирени Г-Мажи, тоа е дека МАК е една недела-за-недела на шампионите и многу малку е за некои.Тоа, рече, што Орли не на Redskins во понеделникот Вечер Фудбал треба да се направи другите тимови во МАК земе Филаделфија Орли многу сериозно.Тоа не беше само beatdown.Тоа беше магаре удирање на астрономски размери.Тоа беше најголемата играта Michael Vick во кариерата и тоа служи известување за остатокот од лигата, и кој било поврзан со МАК и МАК обложување дека Орли се на сила да се смета со.Она што Орли ни го покажа е дека нивната одбрана е уште страшно добро и во можност да се стави точки на табла.Но, тоа е она што на дело се покажа дека е создавање зуи околу лига и треба да биде причина sportsbooks да започнете ramping до нивните Michael Vick шансите и реквизити jeux gratuits sans telechargement казино машина sous.

Vick одигра толку добро што неговата џерси е на пат да Салата на Славните во Кантонот за таа игра.Тој фрли за четири touchdowns и се упатиле за два повеќе.Тој ја заврши 20 од 28 поминува за 333 метри, побрзаа за 80 метри, подобрување на неговата passer оценка на МАК водечките 115.1 и тој веројатно се продаваат пуканки на полувреме.Бурма дело со Vick на чело е чиста брзина.Тие го доби брзина целиот терен, нападот е заштита и наоѓање на начини да содржат Vick ќе даде одбранбени координатори одговара jeux gratuits машина sous казино partouche. Vick за најголем дел стана џеб passer дека може да се кандидира, тој проверува сите достапни корисници и ќе трае само како последна опција.Дури и кога има шпион, Vick е толку добар спортист дека тој е во состојба да го скршени игра во добивки и првиот падови.Без сомнение било понуда со Michael Vick МВП шансите само се сврте red hot.Обложување на Орли, откако минатата ноќ е сигурно да се зголеми и sportsbooks треба да оди напред и да го остварат тоа.Ајде да се соочиме со тоа, после она што го видов во Vick и Орли минатата ноќ, тие ги имаат сите на оружје за да се биде вистински Superbowl кандидат.Како за Vick, тој играл себе во се најпосакуваните слободен агент на крајот од оваа година.По поразот од своето богатство по цела куќи малку, тоа изгледа како вистински откуп е негов, тој ќе се плаќа во ред и Орли подобро да бидете сигурни дека тие се оние кои заклучување до него и овој пат.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre jeux gratuits покер машина sous.