снимање Craps со 3 коцки

Макао гејминг индустријата приход ќе се зголеми за 20 отсто во тековната година, според ревидираната проценка од страна на Морган Стенли.Аналитичарите Praveen К снимање craps со 3 коцки. Choudhary и Katherine Сонцето се изјасниле 5% зголемување од нивната оригинална проценка се должи на неодамнешната раст во двете ВИП и за масовниот пазар сектори.Две се уште имаат наклонетост кон фирмите на Cotai лента, имено Melco Круна Забава, Галакси Забава Група и Песоци Кина.Тие, исто така, се приклучи на поранешниот при проектирањето тие имаат најмногу да се добие од отворањето на Песок Cotai Централна, додавајќи дека Melco Круната "ќе имаат најголема корист" од ново место и конкуренти ќе "го губат уделот на пазарот" како резултат на тоа.Покрај тоа тие очекуваат VIP пазарот да се враќа, во која се наведува: "Ние сме во inflection точка како и ние не очекуваме негативна стапка на раст за ВИП возен чипови се гледа во 2009 година." Pansy Хо, поддржан од Шун Tak Стопанства е во преговори за изградба на луксузен хотел на Cotai лента.Јужна Кина Утро Пост цитати Хо што се наведува од "ултра луксузен хотел" ќе биде изградена на лента на земјиште во Макао.Тоа се совпадна со кооперација распишување 10 проценти пад на нето приходот.Намалувањата на приходите од компанијата за недвижнини рака биле обвинета за HK$780.6 милиони долари (US$100.5 милиони) сл.Водечки Macau казино бизнис извршен ДИРЕКТОР верува дека индустријата треба да ја имаат седиште на енклава е законодавно собрание снимање craps во казино. SJM Стопанства извршен ДИРЕКТОР Амвросиј Така Шу Фаи тврди гејминг индустријата дава "многу важно" придонес за енклава економијата и "треба да имаат право на глас во законодавното собрание" како резултат на тоа.Тоа се случи по Стенли Ау Cao Комплет предложи индиректно избран за седиште за гејминг индустријата.Законот има фатени со казино junket обвинети за крадење MOP400,000 од коцкар.На 50-годишниот беше уапсен при обидот да повторно да влезе Макао и позајмил пари од казино под друг junket името.Тоа беше тогаш ни е позајмена да ја коцкар и криминал само стана познат кога за казино што користи junket побара пари се враќаат.Осомничениот признал дека за "прекршување на доверба" и не е во можност да го плати износот должници.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre снимање казино green bay висконсин.