Astuce се прелива Gagner казино En Ligne

Watford е на облак девет.Марко Силва страна е возвишена позиција на четвртото место во Премиер Лигата и посети Stamford Bridge на задната страна на победа против Арсенал, и непоразен на нивните патувања со три победи и нерешено.Дури и Том Cleverley верува Watford може да го победи Chelsea astuce се прелива gagner казино en ligne. Запад Brom – 9 12 казино buffets во tunica мисисипи.
Chelsea v Watford Chelsea – 345 Watford +1000 Нерешено +425 Колку фудбал купоните не Chelsea зафркнам минатиот викенд по нивното изненадување загуба на Кристал Палас?Ајде да видиме дали тие може да направи се за тоа со уште еден мртов сертификати, овој пат против Watford казино buffets во tunica ms. Watford – 15 5.

Bournemouth има само доби еден натпревар цела сезона, и нивниот проблем е постигнувајќи цели.Цреши се најде само на нето-четири пати оваа сезона, и само Палата има полошо GF колона со два.Минатата година, Bournemouth сериозна ова со 1-0 победи.Јас смисла случај на dejavu.Мојот Пресудата – А Bournemouth се победи казино buffets отворена во biloxi. Southampton v Запад Brom Southampton -125 Запад Brom +390 Нерешено +230 И на овие страни седат во средината на лигата чување сопствен бизнис.Запад Brom почна сезоната и со две победи, но не успеа да освои ниту на нивните следните шест, губење на две, и цртање четири. Swansea – 8 14.

Bournemouth – 4 20.