казино Buffets во Tunica Ms

Unibet потпиша две-годишен договор да стане официјален обложување партнери на француски фудбалски шампиони Париз Saint-Germain (PSG), замена на PMU кои биле клубови обложување партнери за повеќе од шест години казино buffets во tunica ms. Unibet, дел од Kindred Група, ќе наводно се плаќаат $3.5 милиони евра во текот на две години за партнерство, според француски спортски весник L'Equipe."Со Париз Saint-Germain, Unibet има намера да го зголеми нејзиниот углед низ Европа и да понудат на своите играчи и ексклузивните содржини, поблиску до играта," Mathieu Drida, Генерален Директор на Kindred Франција.Новото партнерство ќе се види Unibet нуди на своите клиенти, ексклузивно за дигитални содржини како и "парите не можат да купат искуства"."Ние двајцата го делат истиот дух на освојување, страст за фудбалот и силна желба да се наметне нашиот бренд во многу конкурентна markets казино buffets отворена во biloxi. By здружени сили со Париз Saint-Germain, Unibet ќе добие голема видливост и во стадионот и во виртуелна заедница на Париз Saint-Germain", рече Марк Армстронг, Париз, Saint-Germain е спонзорирање директор.Француски јазик-коцкање гиганти Pari Mutuel Urbain уште спонзор на клубови нови eSports организација.Како дел од договорот, PSG ќе обезбеди Unibet со маркетинг изложеност преку LED рекламирање одбори се наоѓа внатре во тимот е 47,929 капацитет на домашниот стадион во Париз, на Parc des Принцови. казино buffets отворен за денот на благодарноста.