слот машини казино Puerto Madero

Канзас Сити Шефови (1-0 СУ и 0-1 носители на ATS) Тоа е граничното смешен дека Шефовите не користите Тревис Kelce почесто.Се слуша, има многу "тесни завршува" кои не прават сите работи на позиција повици за слот машини казино puerto madero. Тампа Беј Buccaneers (1-0 СУ и ATS) сакам да го миросаат Jameis Winston на "elite ниво" колку што никого, но јас мислам дека ние може да се опуштите за една секунда.На Атланта Соколи се мизерни фудбалски тим.Без било кој друг тим навистина грабање нашето внимание, тоа е безбедно да се каже дека Bucs заслужуваат да попуштат на топ-10 тука.Не грижете се, тоа најверојатно нема да биде последен, особено кога тие хит на патот да се пустината следната недела.Следниот Натпревар: Тампа во Аризона -6.5 10 слотови машини да се игра бесплатно.

Детроит Лавови (1-0 СУ и ATS) Тео Riddick изгледа апсолутно накурчени дека никој не изработен во него, во фантазијата.Сега секој што помина на него се накурчени.Ова е Лавови дело што сте биле на чекање за да се види со векови.Знаете, оној кој има добри трчање назад.Следниот Натпревар: Тенеси во Детроит -5.5 13. Денвер Broncos (1-0 СУ и ATS) 5 слотови машини за да/се игра бесплатно онлајн. Уживаат казино де policia ла molina локација.
Kelce треба да биде ослободен.Неговиот неверојатен тачдаун прослава, каде што тој ветерници тупаница и тупаници топката надвор од неговите друга страна заслужува малку повеќе време.Во основа она што јас го велам е дека јас треба ова, Енди.Следниот Натпревар: Канзас Сити во Хјустон -2.5 12. Congrats на nailing на Андреј Среќа избор во 2012 покрај тоа!Следниот Натпревар: Индијанаполис во Денвер -6.0 18. Минесота Викинзите (1-0 СУ и ATS) јас навистина би сакал Шон Ридот да добие толку многу динамика во текот на следните неколку недели дека тоа сили Викинзите да клупата Сем Bradford за кои се плаќа првата и четвртата позаоблена за.Сигурни дека звучи значи, но она што можам да се грижат за еден дечко добивање на плати 20 милиони долари-плус за да нема некоја очигледна причина за тоа?Следниот Натпревар: Green Bay -2.0 во Минесота (недела Вечер) 20.
Индијанаполис Colts (0-1 носители на ДИН и ATS) Ако сте се обидувам да дознаам зошто Colts се толку лоши, еве еден совет: сите нивни зема од 2013 МАК Нацрт беа поништен, настрана од Хју Thornton, кој е на повредени резерва.Единствениот преживеан од нивните 2014 нацрт беше Donte Moncrief.Нивните 2015 нацрт-е хаос со само Филип Dorsett (1 круг) и Denzelle Goode (7 позаоблена) со почеток за нив.Остатокот се повредени или поништен.На 2016 Нацрт произведени центарот Рајан Кели и не многу друго казино де policia ла molina цени. Каролина Пантери (0-1 носители на ДИН и ATS) Како беше Cam Њутн речиси добивање на decapitated од Broncos вина на freaking Пантери?Главната земе од оваа прекрасна игра е дека "Тие не се кандидира на стрес тестови правилно." Кажете што?!Не треба да го Broncos се казни за глава лов постојано?Зарем тоа не е зошто овие правила беа направени на прво место?Сум само еден преземање луди таблети (или имале пари на Каролина)?!Следниот Натпревар: Индијанаполис во Денвер -6.0 Следниот Натпревар: Сан Франциско на Каролина -13.5 6.