снимање казино Green Bay висконсин

Макао казино оператор Галакси Забава Група (GEG) има стркала на нови високо-ролери област во својот предводник Galaxy Macau сопственост.Во средата, GEG најави снимање на JinMen8, својата нова ВИП гејминг клуб на врвот на Ritz-Карлтон хотел во Галакси Макао.Отворањето е три години во изработка и компанијата тврди дека имаат поминато MOP300m (US$37m) правејќи се дека не е точно точниот износ на злато лист, мермер и Минг вазни лажење за.Над 200 GEG персоналот биле наменети да присуствува на каприците и потребите на JinMen8 гости, вклучувајќи "исклучиво назначен за Извршен Готвач," кој нема сомнение потрошени на изминатите три години сила-хранење Белуга кавијар да патки и гуски да се создаде дури и поскапи верзија на foie gras.Новата VIP област опфати главната кат кој 18 игри маси на кои само полу-богата може да се чувствуваат слободни да ја добие нивната коцка на (максимум обложување за ограничување на овие маси – HK$1.5 м, околу US$186k).За коцкари со (за момент, барем) уште неколку zeroes во банката, исто така, постојат пет игри салони, од кои две функција две маси apiece, а навистина луд богата Азијците ќе главата директно на еден од останатите три салони, од кои секоја содржи само една табела (максимум обложување рок – HK$3m) снимање казино green bay висконсин. JimMen е GEG е во куќата VIP бренд, и тоа ги задоволува 'директни премиум' коцкари, на кого GEG директно се протега кредитна наместо користење на услугите на junket middleman.Дека резервни делови GEG болката од тоа да имаат да споделат коцкар е загуби со junket но изложува на компанијата за целосна ризик дека треба да коцкар докаже не сакаат или не се во можност да се чест на неговата (или нејзината) маркер кој го изградил првата казино во атлантик сити. GGRAsia цитирани Бенедикт Wan, GEG е ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ за меѓународната премија и маса за развој на пазарот, велејќи дека компанијата планира официјално лансирање партија за новиот клуб во саботата кој купува антички слот машини. Wan рече дека ова ќе биде само во куќа VIP проширување GEG имаше планирани за оваа година.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre кој купува антички слот машини во близина на мене.