покер ел S Ralamalar

31 јануари, 2018 – Подобар Колектив, светските водечки развивач на дигитални платформи за букмејкер информации, iGaming заедници и совети за обложување, е во партнерство со Matchbook да ги донесат нивните bettingexpert.com Tipster API врз популарната обложување размена.Вклучувајќи bettingexpert.com's Совети API на Matchbook значи корисници се добие пристап до огромни количини на доверливи и up-to-date совети за Matchbook активни пазари.Корисниците сега можат да бараат совет и да ги видите новите можности пред ставање на нивните влогови.Дополнително, оваа функција нуди и филтри, како што се Tipster РЕНТАБИЛНОСТ е, обезбедување на корисниците со цел прикажување на највисок квалитет на tipsters и совети кои се испратени од страна на меѓународната tipster заедница на bettingexpert.com.Од страна на Подобар Колектив, ова се гледа како револуционерен чекор за улогата на филијалата во igaming индустрија.Способноста да се биде домаќин на нивната доверба совети за оператор платформа е доказ точка за вредноста дека соработници може да се обезбеди.Како доверливи трети лица за совети, на bettingexpert.com бренд име, што претставува чесен и транспарентен совети, е извор на непристрасни информации што промовира образование и испитувањата на влоговите.Овој аспект на дефинирање bettingexpert.com совети е нешто што не може да биде сериозно да се реплицира независно од оператори се должи на природата на сопствен бизнис модели.Оваа индустрија-прво партнерство експонати начинот на соработка меѓу операторите и соработници, можат да креираат вредност за сите засегнати страни кои се вклучени покер ел s ralamalar.

Jesper Søgaard, Основач и извршен ДИРЕКТОР на Подобро Колективна: "Ние сме возбудени за нашето партнерство со Matchbook, и горди што нашата постојана техничка иновација може да придонесе за редефинирање на развојната улога на филијалата.Се надеваме дека ова е само еден од многуте повеќе чекори кои покажуваат вредност на филијалата во нашата индустрија покер ел kazanma olas l klar. "Соработка како ова не би било можно без неверојатни заедница на tipsters на bettingexpert.com.Ние навистина ќе бидеме благодарни за нивната ангажираност, и сме среќни дека своето стручно знаење и совети, сега се протега кон другите платформи–помагање на едуцираат повеќе punters и да им даде повеќе доверба во нивните обложување." Нил Кембел, СМО во Matchbook: "Ние не може да биде повеќе задоволство да партнер со Подобар Колектив.Тие се создаде силна заедница преку bettingexpert.com и со овој прв од својот вид на партнерство, ние сме во можност да се прошири оваа вредност за нашите клиенти. "Matchbook е секогаш во потрага по нови и иновативни начини да ја испорача вредноста на своите клиенти, и ние веруваме хостинг bettingexpert.com совети склопот на нашата платформа ќе им даде конкурентска предност." За Подобро Колективна Подобро е Колективна визија е да ги поттикне iGamers преку транспарентност и технологија—тоа е она што го има направено нив светските водечки развивач на дигитални платформи за обложување совети, букмејкер информации и iGaming заедници Подобро Колективна е портфолио вклучува повеќе од 2.000+ веб-сајтови и производи.Ова вклучува bettingexpert.com, дом на совети од стручни tipsters и во длабочината на обложување теорија, SmartBets, шансите споредба платформа направени лично, и BetBehind, автоматски обложување платформа напојува со совети од bettingexpert.com.За Matchbook Matchbook е peer-to-peer обложување размена дизајниран за паметен bettors кои сакаат повеќе вредност.Нуди високо-ограничување на пазарите како и ниско комисии, Matchbook се враќа максимална вредност bettors, обезбедување на конкурентна предност во однос на вложување со букмејкер.Посветени на подобрувањето на поединецот е обложување искуство, Matchbook помага bettors направи попаметни, повеќе информирани влогови преку обезбедување на образовни алатки, како што се Matchbook Увид, на Matchbook Обложување Објава и Matchbook Трговци-Конференција покер ел пуерто де санта марија. Matchbook е лиценциран и регулирани од страна на Alderney Коцкање Контрола Комисијата и велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија.Повеќе информации се достапни на www all inclusive казино места во мексико. Matchbook.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre all inclusive казино места во бахамите.