Raging Bull казино бонус мобилен

Лас Вегас Песоци' Кинеската подружница Песоци Кина е доделена е потребно одобрување од страна на владата во Макао да напредува со $2.7 bn казино проект во градот.На Parisian Macao, кој може да се отвори во 2016 година, е поставен на функција 3,000 хотелски соби, 490,000 квадратни метри на мало простор и 50% скала реплика на Ајфеловата Кула.Неговиот развој ќе се Песоци' инвестиции во Макао до над $10bn, која почна кога таа се отвори на Венецијански Macao во 2007 година raging bull казино бонус мобилен. На Венецијански Macao беше првото интегрирано одморалиште за да го отворите во градот и првата вистински интегриран одморалиште за да го отворите од Венецијанскиот Лас Вегас во 1999 година кога беше слот машини се направени. Лас Вегас Песоци извршен ДИРЕКТОР Шелдон Adelson рече: "Од овој момент ние се стави нашиот прв лопата во земјата, ние сме посветени да ви помогнеме Macao се обезбеди нејзината иднина како центар за одмор, бизнис и забава.Ние сме от за локалните компании и добавувачите да расте своите бизниси и ние помогна на владата да ги прошири своите даночната основа и прошири својата економија кога беше покер машини измислен. "На Parisian Macao е 100% во согласност со таа визија, и ние со нетрпение очекуваме да семејства фотографирање пред нашите Ајфеловата Кула во блиска иднина." кога беше сан мануел казино се отвори.