ресторани во внатрешноста на круната казино перт

Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre. "Да се биде човек ќе мора да победи на човекот, и тоа е она што јас сум тука за да се постигне против Игор Svirid.Мојот дојде време и јас сум подготвен да се земе дека појас со моите голи раце.Јас сум возбуден да се покаже на сите токму она што може да се направи внатре во ЕДЕН Кафез", се вели Vitaly Bigdash.Пар ќе се натпреваруваат за ЕДНА Средна Светското Првенство што Svirid во моментов има.Во Малезија Супер се Бори, Петар Дејвис, Ev Тинг, и Ен "Атена" Осман се подготвени да се донесе на родниот град на толпата до своите нозе со некои локални вкус ресторани во внатрешноста на круната казино перт.

"Тоа е секогаш е задоволство да се борат во предниот дел на навивачите во Куала Лумпур.Овој град energizes мене, тоа ја зајакнува мене и ме прави тоа што сум.Јас сум подготвен да го продолжи мојот доведе до врвот," изјави ЕДЕН лесен standout Петар Дејвис. "Како боречки уметник, јас да продолжат да бараат предизвиците со кои знам дека ќе им помогнам да станам подобар борец.Оваа рунда против Ирина Mazepa не е исклучок.Јас со нетрпение очекуваме да изложен резултат на сите на напорна работа, па јас се стави во обуката," изјави Ен Осман, како што таа се враќа во ЕДЕН Кафез.Билетите за ЕДЕН: ТИГРИ НА АЗИЈА, се уште е на располагање на www.airasiaredtix.com/. Мелодија се Зборува е целта е да се обезбеди супер ниски стапки и возбудлива мотивација на пазарот.Мелодија се Зборува е надополнување на припејд услугата нуди говорен, СМС, податоци и BlackBerry пакети кои ги исполнуваат барањата за едноставна, вредност-за-пари производ со лесна пристапност и широка дистрибуција дофат.Како член на Мелодија Група, Мелодија Зборува имаат предност од обезбедување на сосема уникатен начин на живот услуга со понуди од Мелодија Пари, Местење Хотели, Мелодија Осигурување, ГОЛЕМА Лојалност Програма и AirAsia.За повеќе информации, ве молиме посетете ја www.tunetalk.com ресторани во казино lac leamy.
За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот™, ве молиме посетете ја www.onefc.com и следете го на Твитер и Instagram @ONEFCMMA и Facebook во www.facebook.com/ONEFCMMA За ЕДЕН Шампионатот™ ЕДЕН Шампионатот е најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја.Со седиште во Сингапур, на светот повеќето возбудлива мешани боречки вештини организација домаќин на најдобрите Азија мешани боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.ЕДЕН Шампионатот™ соработува со ФОКС и ЅВЕЗДА Спортови за невиден 10-годишно кабелска телевизија се справи со покриеност, која го опфаќа 70+ земји низ светот.За Мелодија се Зборува Мелодија Разговор е најбрзо растечки Мобилен Виртуелен Мрежен Оператор (MVNO) во Азија, официјално лансирање комерцијални услуги во Малезија во 2009 година. COMPLETE ТЕЖАТ-РЕЗУЛТАТИ ГЛАВНИОТ НАСТАН во ЕДНА Средна Светското Првенство рунда: Игор Svirid (83.5 kg/184 lbs) VS Vitaly Bigdash (83.8 kg/184.5 lbs) МАЛЕЗИЈА СУПЕР се БОРИ Женски flyweight рунда: Ен Осман (55.8 kg/123 lbs) VS Ирина Mazepa (56 кг/123 lbs) Catchweight рунда (66.7 kg): Ev Тинг (66.7 kg/147 lbs) VS Honorio Banario (65.6 kg/144.5 lbs) Лесни рунда: Петар Дејвис (70.3 kg/155 lbs) VS Адријан Грч (70.3 kg/155 lbs) ГЛАВНИ КАРТИЧКА Featherweight рунда: Ерик Кели (65.6 kg/144.5 lbs) VS Hiroshige Танака (65.7 kg/145 lbs) Flyweight рунда: Јуџин Toquero (56.5 kg/124.5 lbs) VS Riku Shibuya (56.6 kg/124.5 lbs) Bantamweight рунда: Dae Hwan Ким (61.0 kg/134.5 lbs) VS Teng Li Ge (61.1 kg/135 lbs) Flyweight рунда: Gianni Subba (56.7 kg/125 кг) VS Almiro Barros (56.6 kg/125 кг) Featherweight рунда: Кијану Subba (65.3 kg/144 lbs) VS Флориан Garel (65.5 kg/144.5 lbs) UNDERCARD Bantamweight рунда: Saiful Merican (61.2 kg/135 lbs) VS Мелвин Yeoh (61.0 kg/134.5 lbs) Welterweight рунда: Agilan Тани (77.1 kg/170 кг) VS Hisham Hiba (77.1 kg/170 кг) Фанови од целиот свет да можат да бидат сведоци на активности на интернет преку live streaming на https://www.onefc.com/livestream ресторани на чарлс градот казино. The настанот ќе биде достапен за купување на само US$9.99 ресторани во казино rama orillia. "Јас стекнато големо искуство од мојата последна борба, а јас знам што треба да правам во мојата потрага за featherweight наслов.Јас сум нестрплив да се покаже мојата подобрувања на борбата ноќ", рече Ev Тинг, како што се подготвува за преземање на Филипини Honorio "Карпата" Banario мит hjem er мит слот 2021 frederiksberg. Игор Svirid И Vitaly Bigdash Направи Губење Пред Една Средна Светското Првенство Пресметка 8 октомври 2015 – Куала Лумпур, Малезија: најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), во партнерство со Мелодија Разговор, денеска најави дека мешани боречки уметници се натпреваруваат во ЕДНА: ТИГРИ НА АЗИЈА имаат направено тежина и сме подготвени за сите акција која се одвива до утре вечер, 9 октомври, на Стадионот Putra во Куала Лумпур мит корисна guthaben онлајн казино.