онлајн покер игри бесплатно

Вилијам Хил уште повеќе ги насочуваат своето портфолио на средства преку својот нов партнерство со Океанот Одморалиште Казино да работат на казина, спортски книга.Новото партнерство помеѓу велика БРИТАНИЈА букмејкер и НИ земјиште базирани на работа е најновата во еден сет на крстот Атлантикот се занимава следниве САД Врховниот Суд донесе одлука да го укине PASPA.Океанот Одморалиште Казино во Атлантик Сити, Њу Џерси е поставен да ги отвори своите шанси на 28 јуни 2018 и го избра Вилијам Хил за да им помогне да работат својот нов $6m игри област.Спортската книга ќе биде 7,500 квадратни метри операција во центарот на Океанот гејминг подот.Партнерството исто така, ќе им овозможи на Њу Џерси punters за пристап Вилијам Хил интернет и мобилни спортски книга производи.Коментирање на новото партнерство Џо Asher, извршен ДИРЕКТОР на Вилијам Хил НИ рече: "Ние сме многу возбудени за да биде дел од Океанот Одморалиште Казино, и да имаат присуство на Атлантик Сити boardwalk.Имавме голем успех работа со Океанот е вишиот менаџмент во Лас Вегас, и ние сме возбудени за да имаат шанса да го стори тоа во Атлантик Град во кој ќе биде најдобар спортски книга во градот."Пофали своите нови партнери, Брус Deifik, Претседател на AC Океанот Прошетка, компанијата која е сопственик на Океанот Одморалиште Казино додаде: "Океанот Одморалиште Казино е воодушевен да партнер со Вилијам Хил, најдобар име во спортските обложувања, за да се воспостави навистина уникатна спортски обложувања искуство во центарот на нашата одморалиште и во Атлантик Сити.Од реално време обложување до ексклузивни гостопримство за големи настани, спортски книга ќе биде вториот да-none."На обезбедување на нова партнерство е доказ на нови можности дека укинувањето на PASPA има создадено за операторите и спортски книги.Таа, исто така доаѓа во совршено време за Вилијам Хил следниве велика БРИТАНИЈА е строги нови ограничувања на FOBT машини кои направија голема дент во компанијата цена на акција и потенцијално своите идни приходи. онлајн покер игри бесплатно.